Gombócból is sok: Nyolcat rúgott a Mór a Mezőfalvának!

Gólparádét rendezett a hétvégén a Mór, mely a sereghajtót fogadta. A hazaiak közül Kaszás és Petruska is duplázni tudott. A gólerős hátvéd, Végvári újabb találatot jegyzett.

A Mór facebook oldalán a következő tudósítás olvasható:
“Igazi futballidőben kezdődött a találkozó, ahol már az elején látszódott, hogy mérkőzés kérdése az lesz: milyen hatékonysággal használjuk ki a lehetőségeinket? Mint kiderült egész jól sikerült!

Húsz perc telt el mire sikerült feltörni a vendég reteszt, Kaszás érkezett teljesen üresen egy szögletre, 4 méterről nem volt nehéz dolga a kapuba bólintani, 1-0. Ezután ellőtte összes puskaporát a vendég gárda, egy kontra végén Pap védett nagyszerűen! A félidő végét aztán ismét erősen zártuk, előbb Végvári ért oda egy kapu előtti kavarodáshoz, majd Petruska fejelt védhetetlenül a hálóba, 3-0. Az utolsó pillanatokban még maradt egy villámgyors Végvári-Kőbányai-Cseszneki kontra, amit Cseszneki váltott gólra, 4-0.

A szünet után fontos esemény történt, bő fél éves kihagyás után újra pályára lépett csapatunkban Szabó Bence, aki ismét bebizonyította, hogy csupa szív játékára bármikor lehet számítani. Egy óra játék után Petruska ismét fejjel volt eredményes, majd Kaszás tekert mesterien a hosszú felsőbe. Látványos gól volt mindkettő, 6-0! A hosszabbításra maradt két Máté gól: előbb Klémán Máté értékesítette Tar sokadik pontos beadását, majd Osgyán Máté egyéni akciója állította be a végeredményt, 8-0.

Bár tragédia eddig sem történt a csapat körül, csupán két találkozónk döntetlenre végződött, továbbra is veretlenek vagyunk, készülünk tovább az előttünk álló feladatokra. A legközelebbi most szombaton következik, Ercsi csapatához látogatunk. Köszönjük a biztatást a kilátogató nézőknek!

Mór – Mezőfalva 8-0 (4-0)
Mór, 150 néző, vezette: Jónás Péter

Mór: Pap – Bátki (Szabó B.), Végvári, Meggyes, Tar B. – Kaszás (Gál D.) , Klémán M., Cseszneki, Mayer (Cseh)- Kőbányai (Osgyán), Petruska (Vajda). Vezetőedző: Horváth Zoltán
Mezőfalva: Papp M. – Mekota, Márok, Cislo, Kuti – Kubicza, Erdős, Szili Z., Bartus (Tibold) – Kaszala, Sági R. (Szili Sz.). Vezetőedző: Horváth Csaba

Gól: Kaszás (19′, 69′), Végvári (35′), Petruska (40′, 57′), Cseszneki (47′), Klémán M. (90′), Osgyán (92′)