Gólzáporos meccset játszott a Martonvásár és a Bicske is – FOTÓK!

Javában zajlik a felkészülés a Megye I-es csapatoknál a közelgő bajnoki rajtra. Két élcsapat is edzőmérkőzésen mérettette meg magát a hétvégén, melyekről tudósítás is készült.

A Martonvásár facebook oldalán a következő összefoglaló olvasható az elmúlt napok eseményeiről:
“Csapatunk szombaton nem tudott játszani a műfüves bajnokságban, mivel az aktuális ellenfelünknél dühöngött az influenza. Ezért vasárnap 16.00-tól edzőmérkőzést játszottunk a Besnyő csapatával, ahol egy igen jó iramú mérkőzésen többféle felállást is kipróbáltunk, és végül 4:3 arányban bizonyultunk jobbnak.

Kedden ismét edzőmérkőzés vár a csapatunkra 18.30-tól, ahol az NB III-as listavezető Érd csapatát látjuk vendégül. Szerdán a múltheti elmaradt műfüves bajnokit játsszuk le a Pákozd ellen 18.00-tól. Csütörtökön is edzőmérkőzés vár a csapatra, hazai pályán a Százhalombatta lesz az ellenfél.”

A Bicske először tudott nyerni a felkészülési időszak során, a Zsámbék volt az áldozat. Blogjukon így ír Nagy György a találkozóról:
“Februárhoz képest remek futball időben, igaz a félpálya sötétségében játszották le a soron következő edzőmérkőzést a csapatok. A 13 fővel érkező, több öregfiút a soraiban tudó zsámbékiak hallatlan lelkes játékkal és nagy küzdeni akarással vetették magukat játékba. Csapatunk pedig kipróbálhatta azt a taktikai feladatot, hogy hogyan kell feltörni egy nagyon jól védekező ellenfél védelmét.

Nos ez a mérkőzés 28. percében megtörtént, hiszen mindössze eddig bírták a védekezést a vendégek. Varga egy pár csel után a kaputól mintegy 17 méterről ballal kilőtte a rövid sarkot és ezzel megtört a jég a tavaszhoz közeledő időben (1-0). Öt perccel később Bognár György futtából szintén 17 méterről lőtt a rövidbe és ez egy kicsit megnyugtató gól volt számunkra (2-0). A második félidő ott folytatódott ahol az első abbamaradt, továbbra is egykapuztunk az egyre jobban elfáradó és csere nélkül játszó vendégek ellen. A II félidő közepén Varga Zoltán kiugrott és a tétovázó védők között belőtte csapatunk 3. gólját (3-0).

Raffai Rudolf vezető edző a 2. félidő közepétől mind a 8 fő cserepadon helyet foglaló játékosnak lehetőséget biztosított. Beállása után nem sokkal Molnár Attila jobb oldali szólója után több védőt is elfektetve, mintegy 12 méterről lőtte be csapatunk 4. gólját (4-0). A mérkőzés utolsó másodperceiben a vendégek is próbálkoztak kapura lövéssel, amelyet Milinte Árpád bravúrral kivédett, de a kipattanót Kovács közelről bevágta, beállítva ezzel a végeredményt (4-1).”