Gólfesztivált rendezett a Bicske a Páty ellen! FOTÓK!

Németh és az őszi gólkirály, Varga vezérletével alaposan megszórta ellenfelét a szombati felkészülési mérkőzésen. A villanyfényben megrendezett találkozón nyolc gól született.

A Bicske tudósítója így fogalmazott:
“Finiséhez közeledik a Bicskei TC felnőtt labdarúgó csapatának felkészülése a megyei I. osztályú bajnokság tavaszi idényére. A listavezető Iváncsa mögött 6, a harmadik Mór előtt 1 ponttal telelő gárda utóbbi csapattal kezdi az idényt. A villanyfényes rangadóra február 25-én szombaton 17.00 órai kezdettel kerül sor a csákvári Tersztyánszky Ödön Sportközpont műfüves pályáján.

Pénteken azt a fejér megyei III. osztályú Pátyot fogadta a BTC, ahonnan éppen a héten érkezett az NB I-es múlttal bíró belső védő Budovinszky Krisztián. Raffai Rudolf együttese a Milinte – Sötét, Budovinszky, Máj – Katona, Rigó, Pump, Köntös – Móri, Németh, Varga összetételben kezdett, míg csereként szóhoz jutott Marton, Szarvas, Molnár, Máté, Bencze, Pásztor és Jakab D. is.

Meglepően frissen, dinamikusan és támadó szellemben kezdtek fiaink, Varga a 7. percben közeli fejessel indított (1-0), majd a 27. percben 13 méteres lövéssel duplázta meg az előnyt (2-0). Móri a félidő utolsó percében 18 méteres parádés szabadrúgással szerezte a harmadik bicskei gólt (3-0).

A második játékrészben beindult a bicskei gólgyár, bő tíz perc alatt 4 találat is landolt a Pest megyei csapat hálójában. Az 57. percben Németh közeli fejesből (4-0), a 64. percben Sötét 19 méteres lövésből (5-0), a 67. percben újra Németh, ezúttal közeli szemfüles passzal (6-0) és egy perccel később a fiatal Pásztor 12 méteres higgadt lövéssel (7-0) zilálta szét a vendégvédelmet. A 83. percben Jakab Zoltán játékvezető talán kissé jóindulatúan ítélt büntetőjét Sötét a felső lécre vágta, A 84. percben Németh állította be a végeredményt 18 méteres hosszúsarkos lövésével (8-0).

Összességében javuló formában, hibátlan védekezéssel és hatékony támadójátékkal abszolválta az összecsapást a bicskei csapat, utolsó edzőmeccsét február 17-én pénteken 19.00 órakor játssza Felcsúton, az ellenfél kiléte még nem tisztázott.”

Bicskei TC – Páty 8-0 (3-0)