Gárdony-Martonvásár: 8 sárga, 2 gól

Fejér megye, Fejér Megye I

A Megye I. szombati rangadóján gyakran nyúlt Rózsa játékvezető a zsebéhez, csak a hajrában hat lapot osztott ki.

A Martonvásár facebook oldalán a következő tudósítás olvasható:
“Jó időben de beton kemény pályán kezdődött a mérkőzés, a csapatok tartottak egymástól, senki nem vállalt felesleges kockázatot, mezőnyben folyt a játék.

A 26. percben Bajor megszerezte a vezetést csapatunknak, mikor egy beadást vágott a hazai kapuba 0-1. Erőltették a támadást a hazaiak, volt helyzet mindkét oldalon de gól csak a 80. percben született mikor Pleszkán csapott le egy rosszul kifejelt labdára 1-1.

Mindkét csapat óriási erőket mozgósított az eddig sem sétagalopp mérkőzésen a vezetésért, de döntés már nem született a paprikássá váló hangulatban. Az egész csapatot dicséret illeti a hozzáállásért!”

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – Martonvásár 1-1 (0-1)
Vezette: Rózsa József

Gól: Pleszkán (80′) illetve: Bajor (29′)
Sárga lap: 4-4