Felkészülés: Bicskei győzelem a Tordas ellen

Az új szezonban merész álmokat szövögető bicskeiek az ellen a Tordas ellen diadalmaskodtak, ahol a nyáron komoly változások történtek.

Először ült le a hatszoros magyar válogatott Korolovszky Gábor a Tordas kispadjára. Csapata Bicskén játszott edzőmérkőzést a helyi csapat ellen, mely célja nem titkoltan az NB III-ba való feljutás. Ennek fényében új játékosokkal erősítette meg keretét a Bicske. Leigazolták a Velence védelmének oszlopos tagját, Dukon Gergőt, csatár posztra pedig Rigó Gábor érkezett, továbbá Katona Lajos és Rados Gergő is csatlakozott a kerethez. Raffai Rudolf vezetőedző a Milinte – Meggyes, Sötét, Bencze, Dukon – Rigó, Szilágyi, Köntös, Varga – Molnár, Németh kezdő tizenegyet küldte pályára, csereként pedig Szabó, Máté, Pásztor, Szarvas, Oláh és Katona jutott szóhoz.

Már a hetedik percben megszerezték a vezetést a hazaiak Németh Erik góljával, aki a tizenhatos vonaláról tekert okosan a hálóba. A szünet előtt az újonc Katona megszerezte első találatát bicskei színekben: Varga beadása után közelről mattolta a tordasi kapust. A szünet után a másik újonc, Rigó is betalált, Katona ezúttal gólpasszt jegyzett. A végén még Oláh is feliratkozott a gólszerzők listájára, egy beadás után a tizenegyes és az ötésfeles között érkezett, és a jobb felsőbe helyezett.  A Bicske tehát a várakozásoknak megfelelően magabiztosan nyert, és valóban úgy tűnik, hogy élcsapattá válhat az új bajnokságban.

A Bicske július 12-én a Csákvár II ellen játszik otthon 18:30-tól, majd 15-én Zsámbékon lép pályára szintén 18:30-kor. Július 20-án Felcsútra utazik Raffai Rudolf csapata, ahol a Puskás FC II ellen lépnek pályára 18:00-kor, majd 27-én 18:00 Tatabányán komoly erőpróba vár Móriékra.