Fehérvári Futballfesztivál: A Kelen SC nyerte a női kupát!

A felnőtt férfi csoportmeccsek is megkezdődtek, az Anonymus sima kiesése komoly meglepetés.

Felnőtt Férfi Kupa, A, B és C csoport

„A” csoport

Az A csoportban a Sárépszer szoros meccseket játszott, két győzelemmel és egy döntetlennel így is a csoport élén végzett. A második a Mates-Kartal lett, míg a harmadik helyet a Tebra FK csípte meg. Az Anonymusnak ezúttal nem ment, csak 1 pontot szerzett.

1. Sárépszer Kft. 7 pont 8:6
2. Mates-Kartal 6 pont 8:4
3. Tebra FK (Délvidék-Vajdaság) 2 pont 5:9
4. Anonymus 1 pont 4:6

„B” csoport

A B csoportot hibátlan mérleggel nyerte a Karmacsi Autó. Szintén továbbjutott a PFF SZÁNTÓ, a harmadik a Boiron Homeopátia lett. A Videoton BKE U19-es csapata nem gyűjtött pontot.

1. Karmacsi Autó 9 pont 9:4
2. PFF SZÁNTÓ 6 pont 16:3
3. Boiron Homeopátia 3 pont 5:5 **
4. VIDEOTON BKE U19 0 pont 1:19

„C” csoport

A C jelű kvartettet a Villaegra-Legenda Sport húzta be, melynek két győzelem után egy döntetlen is elég volt a záró meccsen a csoportelsőséghez. A JÓBARÁTOK második helyen ment tovább, a harmadik a Car-Man Garage Bt. lett. A Csantavérnek nem jött ki a lépés, pont nélkül búcsúztak.

1. Villanegra-Legenda Sport 7 pont 12:2
2. JÓBARÁTOK 6 pont 12:5
3. Car-Man Garage Bt. 4 pont 9:3 *
4. Csantavér (Délvidék-Vajdaság) 0 pont 1:24

Női Kupa

Délután főként a hölgyeké volt a főszerep, este hattól pedig kizárólag női meccseket láthatott a publikum.

„A” csoport

Az A csoportot a délvidéki TSC Magyarkanizsa nyerte, mely a Vasas elleni döntetlen után két sima győzelemmel végzett a kvartett élén. A második a Baracs lett, a székelyföldi csapat végzett a harmadik, míg a csákvári együttes a negyedik helyen.

1. TSC Magyarkanizsa (Délvidék) 7 pont 15:3
2. Baracs SE 6 pont 7:10
3. Vasas Femina FC Székelyudvarhely(Székelyföld) 4 pont 6:4
4. Csákvár TK 0 pont 1:12

„B” csoport

Az élen a Kelen SC zárt jobb gólkülönbséggel, mely két nyert meccs után döntetlent játszott az Ikarus-Maroshegy együttesével. A fehérváriaknak be kellett érnie a csoport második helyével. A harmadikak a csepeli fiatalok lettek, míg a kárpátaljai lányok ezúttal negyedik helyen zártak.

1. Kelen SC 7 pont 12-4
2. Ikarus-Maroshegy 7 pont 10-2
3. Csepel Utánpótlás SE 3 pont 4:7
4. Beregvidék – Beregszász (Kárpátalja) 0 pont 3:16

Egyenes kiesés

A TSC Magyarkanizsa és az Ikarus-Maroshegy csatája nagy különbségű, 5-1-es fehérvári sikert hozott.

A másik elődöntő is meglehetősen sima volt, a zöld mezes Kelen SC játékosai jóval hatékonyabbnak bizonyultak a kapu előtt, mint a baracsiak, 3-1 lett a találkozó vége. Egy kissé paprikás hangulatú lett a találkozó vége, de a játékvezetőknek sikerült lenyugtatni a kedélyeket.

A bronzmeccset magabiztosan nyerte a Baracs a TSC Magyarkanizsa ellen, a fejér megyeiek három góljára nem érkezett a válasz, el voltak átkozva a TSC játékosai, a legnagyobb ziccereket sem tudták gólra váltani.

A döntőben ismét összecsapott az Ikarus-Maroshegy és a Kelen SC. A csoportmeccshez hasonlóan ezúttal is szoros volt a küzdelem, egyetlen gól döntött a Kelen SC javára.

A legjobb játékos: Trampler Kinga (Kelen SC) & Szalkai Kitti (Ikarus-Maroshegy)
A legjobb kapus: Erős Evelin (Kelen SC)
Gólkirály: Pasker Renáta (Baracs)