Etyeken menetelt tovább a Bicske II. csapata!

Ezúttal öt gólt rúgott Nagy Károly vezetésével Bicske Megye III-as gárdája.

A Bicske tudósítója így fogalmazott:

“Érződött a szüreti időszak és a közeli Etyeki Piknik rendezvénysorozata a szomszédvárak bajnoki összecsapása előtt, de azért a futball iránt töretlenül érdeklődők jólesően konstatálták, hogy sok év után ismét sor kerül Etyek-Bicske mérkőzésre, ha két osztállyal lejjebb is. Földes Gábor vezető edző ezúttal a Zabos – Zámbó, Márton, Ágoston, Grünfelder – Boros, Nitti, Szoldáth – Takács, Nagy, Kovács összetételű, támadó szellemű kezdőcsapatnak szavazott bizalmat, míg csereként Vincze, Buda, Tolnai, Sebján és Máté kapott lehetőséget.

A 13. percben Boros behúzott labdáját Takács bombázta kapura, a kipattanót Nagy K. belsővel vágta a hálóba (0-1). A 24. percben Nitti kiváló szögletét Takács bólintotta a kapuba (0-2). A 37. percben Kovács egy hazai védővel fejelt össze, azután a labda lepörgött és Nagy K. az üres kapuba passzolt belsővel (0-3). A 39. percben Márton rohanta le Szokolayt a tizenhatos sarkán, 11-es! Mándoki értékesítette a büntetőt a balra vetődő Zabos mellett (1-3).

A 47. percben Szoldáth kiváló tértölelő beadását Takács bólintotta az ötösről a jobb felső sarokba (1-4). Az 54. percben Grünfelder labdájával ugrott ki Boros, majd a kapuson átpattanó labdát az üres kapuba helyezte (1-5). A hátralévő időben az eredmény már nem változott, a vendégcsapat a jövő vasárnapi (16.30) Tordas II elleni rangadóra tartalékolta erejét.

Földes Gábor, a Bicske II. trénere így nyilatkozott a mérkőzés után:

“Kis méretű, rossz talajú pályán, egy agresszív ellenféllel szemben magabiztos győzelmet arattunk. Ha a helyzetkihasználásunk javulni fog, nagyobb arányú győzelmeket is fogunk aratni. Gratulálok a csapatomnak!”

Forrás és fotók: 2060b.blog.hu, Komjáthy Bence

Etyek – Bicske II 1–5 (1–3)
Etyek, vezette: Hudra Károly.

Etyek: Csanálosi – Barabás (Heiszler), Bakk (Somogyi), Szokolay (Torma), Holló (Nagy O.),  Szabó L., Fábián I., Mészáros Gy., Ráczkevy-Eötvös Benedek (Fábián L.), Mándoki, Bánszki.
Bicske II: Zabos – Márton (Vincze), Boros, Szoldáth (Buda), Nagy K., Takács G., Kovács Z. (Sebján), Ágoston, Nitti (Máté), Zámbó, Grünfelder (Tolnai). Edző: Földes Gábor.

Gól: Mándoki (40.), illetve: Nagy K. (14., 37.), Takács G. (24., 47.), Boros (54.)