Ercsi-Martonvásár: Kiállítás után dőlt el a találkozó! FOTÓK!

A szomszédvár rangadón már az első félidőben villant a piros, mely után egy perccel később megszületett a három pont sorsáról döntő találat.

A Martonvásár tudósítója így fogalmazott:
“A kiváló időben sok néző volt kíváncsi a szomszéd várak találkozójára, nagy iram nem alakult ki, tartottak egymástól a csapatok. A 10. percben megszerezhette volna a vezetést a hazai csapat, ekkor Kanyó szabálytalankodott a tizenhatoson belül, a megítélt tizenegyest Gábor Áron elvetődve lábbal hárította! Mindkét oldalon több helyzet is volt de gól nem született.

A 37. percre Hoffmann megszerezte 2. sárgáját mikor Endrefalvit kaszálta el, igy mehetett zuhanyozni. Magyar végezte el a szabadrúgást 25 méterről amit a bizonytalan Hodula kiöklözött a mezőnybe, vesztére Madaras elé aki 8 méterről kapásból bombázott a bal alsó sarokba, 0-1. A gól felrázta a hazaiakat, több veszélyes lehetőség is akadt mindkét oldalon de gól már nem esett.

Értékes három pontot hoztunk el a szomszéd várból. Szép volt fiúk!”

Ercsi – Martonvásár 0-1 (0-1)
Ercsi, vezette: Rózsa József

Ercsi Kinizsi: Hodula – Rebők (Juhász V.), Hoffmann, Gróf, Varga K. – Rapai, Fridrich, Kondreska (Mónus), Nagy R. – Kovács P. (Ivacs), Szalánczi. Vezetőedző: Gróf András
Martonvásár: Gábor – Endrefalvi (Cziklin), Berczi, Vörös F., Radics – Neuvert, Madaras (Szigeti), Kanyó, Magyar B. – Kővári F., Szilágyi (Asbóth). Vezetőedző: Patkós Csaba

Gól: Madaras (38.)
Kiállítva: Hoffmann (37.)

Ercsi - Martonvásár (2016/2017)

kép 1 / 12

A két település öregfiúk csapatai is találkoztak egymással:
“Az öregfiúk csapat itthon fogadta az Ercsi csapatát, itt is martoni győzelem született a vége 4-1!”

Fotók: Martonvásár facebook