Elvitte a Martonvásár a pontokat Abáról

Az abaiak szerint igazságosabb lett volna a döntetlen, a vendégek viszont megérdemeltnek érzik nyitófordulóbeli sikerüket az újonc otthonában.

A Martonvásár facebook oldalán a következő tudósítást tette közzé:
“Jó pálya és nagy meleg fogadta a játékosokat. Kezdettől fogva magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, a hazaiak 11 játékossal védekeztek, de a 31. percig nem sikerült feltörni a védelmüket. Ekkor Dr. Berczi végzett el egy szabadrúgást 20 méterről és a felugró sorfal alatt lőtte a labdát a kapuba, 0-1. A 39. percben Magyar adott jobbról egy labdát középre amit Bajor vágott a hálóba, 0-2.

A második félidőben már az elején szépített a házigazda: egy eladott labdát követően Galócz talált a hálónkba, 1-2. Ez kicsit lelkesítette a házigazdákat, akik egyre bátrabban kezdtek játszani, de Dr. Berczi a 80. percben lehűtötte a kedélyeket, amikor higgadtan a kifutó kapus mellett lőtt a kapuba, 1-3.

Sok hibával játszottunk de megérdemelten hoztuk el a 3 pontot a szezon első mérkőzésén.”

Aba-Sárvíz – Martonvásár 1-3 (0-2)
Aba, vezette: Magyar János

Aba-Sárvíz: Szabó N. – Kovács D. (Réti), Török, Tóth R., Horváth K., Nyitrai, Lakk, Kovács P., Penczer (Kovács M.), Fauszt, Glócz. Vezetőedző: Bor József Dezső.
Martonvásár: Nagy Gy. – Udvaros, Vörös (Hermann), Radics, Neuvert, Magyar, Kővári, Kanyó, Szilágyi (Bognár K.), Bereczi, Bajor (Hernádi). Technikai vezető: Gutyina Attila

Gól: Glócz (48′) illetve: Bereczi (31′ 80′), Bajor (39′)
Sárga lap: 1-1