Drámai mérkőzést játszott az Ercsi a Százhalombatta ellen!

Kétgólos hátrányból támadt fel az Ercsi legutóbbi edzőmérkőzésén. A vendéglátóknál utánpótlás korú játékosok is lehetőséget kaptak a bizonyításra.

Az Ercsi tudósítója így foglalta össze az eseményeket:

“Második felkészülési mérkőzésén az Ercsi fogadta a Százhalombattát. Az első félidőben inkább a két tizenhatos közt folyt a játék, nagy gólszerzési lehetőség nem volt. A szünet előtt megszerezhette volna ugyan a vezetést az Ercsi 11-esből, ám az kimaradt, így 0-0-ás eredménnyel vonultak pihenőre a csapatok.

A folytatásban hamar felpörögtek az események. A 47. és a 49. percben is betaláltak a vendégek, így már 0-2 volt a Százhalombatta javára. A hajrá elején Ivacs duplázott a 68. és a 70. percben, egalizálva az eredményt. Pár perccel később visszavette a vezetést a ‘Batta, de három perccel a lefújás előtt Kondreska góljával döntetlenre mentette a vendéglátó a mérkőzést.

Az Ercsi az utánpótlásra is nagy hangsúlyt fektet, ezen a napon a fiatalok is komoly lehetőséghez jutottak. A 17 éves Völcsey Mihály, a 15 esztendős Szakolczi Alex és egy ugyancsak 15 éves tehetséges hálóőr is pályára léphetett a zöld-fehérek mezében ezen az edzőmérkőzésen. Egy sérülés árnyékolta be a mérkőzést, ezúton is mielőbbi jobbulást kívánunk a szerencsétlenül járt játékosnak.”