Dobogón a Bakonycsernye! VIDEÓ!

Három 11-est hozott a Bakonycsernye és a Pátka mérkőzése.

Turi Balázs, Bakonycsernye polgármestere hivatalos Facebook oldalán úgy számolt be a mérkőzésről, hogy a fagyos idő ellenére jókedvűen szurkolták végig a nézők a mérkőzést, mely sportszerű keretek között zajlott. Az első félidőben Vachtler szerzett vezetést a Csernyének tizenegyesből, Rózsa egyenlített, így a szünetben 1-1 volt az állás.

A második játékrész elején Hancsák góljával ismét a hazaiaknál volt az előny, melyet Ódor növelt hamar kettőre egy újabb büntetőt követően.

Posted by Turi Balázs Bakonycsernye Polgármestere on Saturday, 17 November 2018

A 66. percben a mérkőzés harmadik 11-esét ítélte meg Wittner játékvezető, ezúttal a Pátka javára. A lehetőséget Rózsa váltotta gólra, így bár szoros volt a vége, mégis mondhatni, hogy aránylag magabiztos győzelmet aratott a Bakonycsernye.

A csernyeiek átmenetileg feljöttek a tabella harmadik helyére, ám a vasárnapi mérkőzések eredményétől függ, hogy ott is maradnak-e.

Bakonycsernye - Pátka

kép 1 / 8

Bakonycsernye – Pátka 3-2 (1-1)
Bakonycsernye, vezette: Wittner József

Bakonycsernye: Spandler – Schneider, Varga J. (Strommer 75.), Zách, Boros, Vachtler, Ódor, Kalányos, Mészáros, Hancsák.
Pátka: Berkeszi – Tóth Á., Polányi, Krausz, Márkus, Nagy F., Rózsa B., Horváth T., Kincses, Magyaródi, Füleki.

Gól: Vachtler (30., 11-es), Hancsák (48.), Ódor (53., 11-es) illetve: Rózsa B. (38., 66., a második 11-es)

Forrás és fotók: Turi Balázs Bakonycsernye Polgármestere Facebook