Dráma Martonvásáron: Percek alatt fordított kétgólos hátrányból a Gárdony!

Fejér megye, Fejér Megye I

Semmi sem utalt arra, hogy a mérkőzést 75 percig kézben tartó Martonvásár vereséget szenvedhet a nyitófordulóban a rivális Gárdony ellen, ám a hajrá meglepő fordulatot hozott.

A Martonvásár tudósítója így fogalmazott:

“Jól kezdtük a mérkőzést, támadólag léptünk fel, és már a 11. percben az új szerzemény Kovács Dániel megszerezte a vezetést csapatunknak, 1-0. Továbbra is mi uraltuk a mezőnyt, időnként szép focit mutatott be csapatunk a szépszámú közönségnek.

A második játékrészben sem változott a helyzet, a vendégek a félidő utáni első 10 percet próbálták megnyomni, nem sok sikerrel. A 61. percben ismét Kovács kapott nagyszerű labdát, a védőt kicselezve a kapus mellett lőtte a labdát a bal alsó sarokba, 2-0. A 75. percig tartottuk az előnyt, sokak már a harmadik martoni találatra vártak, hiszen helyzet volt bőven.

Ezután óriási hibákat vétettünk, amit az addig jóformán helyzet nélkül játszó vendégek maximálisan kihasználtak, olyannyira hogy 3 perc alatt három gólt kaptunk (!), a 78. percben 2-3… A végére még jutott egy könnyen megítélt büntető, így 2-4 lett a végeredmény.

A vereség abszulút nem volt benne a meccsben, sajnos saját magunkat vertük meg…
Nem kell ezen sokat rágódni, hiszen itt a következő feladat Mezőfalván szombaton, ami az eddigiekből kiindulva szintén nem lesz egyszerű feladat.”

Martonvásár - Gárdony

kép 1 / 12

Martonvásár – Gárdony 2-4 (1-0)
Martonvásár, vezette: Rózsa.

Martonvásár: Nagy Gy. – Endrefalvi (Szilágyi 28.), Hernádi, Radics, Tokodi (Bakos 81.), Kanyó, Magyar (Kővári 87.), Kovács D., Cziklin (Vörös 53.), Cservenka, Berczi. Edző: Patkós Csaba
Gárdony: Heim – Oroszi (Balogh P. 64.), Burucz, Oláh, Berndt, Ihász (Klauz 56.), Somogyi, Bernáth, Ambrus (Balogh Á. 46.), Hanák, Fodor. Edző: Balogh Zsolt

Gól: Kovács D. (11., 61.) illetve: Balogh P. (75.), Somogyi (76., 78.), Balogh Á. (85. – 11-esből)

Fotók: Martonvásár Sport Klub facebook