Csókakői győzelem Etyeken

Bár a hazai csapatnak meg voltak a lehetőségei a gólszerzésre, kihasználatlanul maradtak azok. A vendég Csókakő nem kegyelmezett, és elvitte a pontokat Etyekről.

Az Etyek tudósítója így fogalmazott:
“A mérkőzést a hazai csapat kezdte erősebben, a 6. perc környékén a 11-es mezben játszó Mészáros Dávid előtt volt lehetőség. Jobb oldalról a tizenhatos magasságában kapott középre egy passzt, amit belsővel a hosszú sarok mellé rúgott, a labda csak pár centivel kerülte el a kaput. Majd nem sokkal ezután a bal szélről adódott egy kapáslövés, amely nem sokkal kerülte el a kaput. A kihagyott helyzetek megbosszulták magukat, mert a 17. percben a csókakői csapat kapitánya egy hosszú indítás után a jobb szélen elhúzva kilőtte a bal felső sarkot. Ezután szinte eseménytelen percek teltek majd a 31., percben az ellenfél baloldali szögletét követően a hazaiak középső hátvédje szerencsétlenül fejelt a labdába és a kapus feje mellett a hálóba küldte a labdát, 0-2. Ezzel az eredménnyel vonultak a csapatok a félidőben szünetre.

A második játékrész vegyesen hozott támadásokat és helyzeteket, de gól nem esett több. Így maradt a félidő eredménye a végső eredmény is. Jó iramú mérkőzésen a hazai csapat megérdemelte volna a döntetlent de sajnost ezt nem sikerült elérni.”

Etyek – Csókakő 0-2 (0-2)
Etyek, 75 néző. Vezette: Winklár Péter

Etyek: Csanálosi – Banszki, Zámbó (Bódai), Schmied, Simon R. (Málnás) – Heiszler, Mészáros D. (Darab), Torma, Tóth R. – Fried, Árvai (Somogyi).
Csókakő: Wieger – Stumpf, Koller, Bitter, Szántó – Kadlecsik (Jakab), Szabó Sz., Kutassy, Zsolnai (Török) – Máhr D., Fekete A. Vezetőedző: Szabó Zsolt

Gól: Szabó Sz. (17′), Zsolnai (31′)