Cece: Gólzáporos mérkőzés a Sárszentágota ellen

A ceceiek csapata alaposan kicserélődött a nyári átigazolási szezon során, egy csapatra való játékos hagyta el az együttest. Első felkészülési mérkőzésén már túl van az újjászervezett alakulat.

A Cece 3-3-as döntetlent játszott hazai pályán a Sárszentágotával. A hazaiak részéről Menyhárt Tamás így számolt be együttese első felkészülési mérkőzésén történtekről:

“Nagy szélben kitűnő pályán kezdték a mérkőzést a játékosok. A cecei csapatban szinte az összes új igazolás bemutatkozott, köszönet a sárbogárdi srácoknak. Kezdetben gyűrte egymást a két csapat, de a vendégek kihasználták a hibákat, és 2-0-ra elhúztak. A ceceiek távoli lövésekkel próbálkoztak, kevés sikerrel.

fbcece
Gondozott pálya várta a Cece és a Sárszentágota csapatát

Azt tudtuk, hogy erővel jól bírja a csapat, már csak a jobb összpontosítás hiányzott. Aztán megint egy hiba, és már 3-0 oda. Nagy erőket mozgósítottak a játékosok, sorra alakították ki a helyzeteket, és 20 perc alatt hármat rúgva egálra hozták a meccset. A második félidőben 4-5 ziccer is kimarad, de majd a következő meccsen lesz lehetőség a javításra.

Cecei gólszerzők: Budai Gábor 2, Czinka Krisztián.”