Botrány! 6 játékost cserélt be a Puskás FC Kft. III. a Mány ellen?

Könnyen lehet, hogy a felcsútiak hiába nyertek a pályán, elveszítik megszerzett pontjaikat – már amennyiben kivizsgálják legutóbbi bajnokijukat – mivel a jegyzőkönyv szerint “túlcserélték” magukat.

2017. október 15-én vasárnap Puskás FC Kft. III. – Mány bajnoki találkozót rendeztek a Megye II-es Észak csoportban a 10. fordulóban. A felcsútiak az első játékrész során háromgólos előnyt építettek ki: a 20. percben Szabó Péter, egy perccel később Oláh Kálmán, majd a 34. minutumban Tóth András volt eredményes. A második félidőben Méhész Bence József szépített büntetőből a 66. percben, majd a hajrában két felcsúti gól következett: Kocsis Roland talált be a 80., majd Gajdos Gergő János a 90. percben, így lett a végeredmény 5-1.

Az érdekesség a cseréket böngészve látható. A Mány csupán egyet cserélt, Magony József állt be Jakab Tamás helyett a 39. percben. A felcsútiak viszont hatot cseréltek a jegyzőkönyv tanúsága alapján:

46. perc: Tóth Gábor állt be Jelinek Zoltán helyett
46. perc: Kocsis Roland állt be Boros Ferenc helyett
58. perc: Pásztor László Márk állt be Oláh Kálmán helyett
74. perc: Sebján János állt be Kovács János helyett
77. perc: Kóbor Tibor állt be Tóth András helyett
82. perc: Lugosi Márk állt be Rigó Máté helyett

Az ügy fejleményeivel hamarosan jelentkezünk.

A Puskás FC Kft. III. - Mány mérkőzés jegyzőkönyve
A Puskás FC Kft. III. – Mány mérkőzés jegyzőkönyve – kattints a weboldali elérhetőségért! Forrás: adatbank.mlsz.hu

Címlapfotó: 2060.blog.hu