Bombameglepetés! Kiejtette az Abát a Nagylók!

Fejér megye, Fejér Megye Magyar Kupa

A tavaly kupadöntős Aba-Sárvíznek, mely az őszt a megyei első osztályban kezdi, győznie kellett volna a megye kettes Nagylók otthonában a továbbjutáshoz, ám a hazaiak meglepték magasabb osztályú riválisukat.

A nagylóki tudósító így számolt be a mérkőzésről:
“A két együttes közötti osztálykülönbség nem látszódott. A mérkőzés elején ismerkedtek még csak a csapatok, mígnem a 40. percben Madácsi Máté okosan gurított a rövid sarokba, így megszerezve a vezetést a vendégek számára. A félidőig nem is változott az eredmény, 0-1.

A második játékrészt jobban kezdte a hazai csapat, így négy perc elteltével Szabó Ervin egy beadást követően pöccintett a hálóba, 1-1. Nem álltak meg a hazaiak, akik a 63. percen Fodor Szabolcs találatával megfordították a meccset, 2-1. Tovább támadott a Nagylók csapata, így a 79. percben egy előreívelést követően Killer Péter három ember között lőtt a kapuba, így eldöntve a mérkőzést, 3-1. Az abaiaknak még a 90. percben sikerült szépítenie, de ez kevésnek bizonyult, így 3-2-vel a Nagylók csapata jutott tovább!”

Nagylók – Aba-Sárvíz 3-2 (0-1)
Nagylók, vezette: Jónás Péter
Gól: Szabó E., Fodor Sz., Killer P. illetve: Madácsi M., Lakk P.