Bodajki gála Etyeken

Nagy várakozás előzte meg a forduló előtt azonos pontszámmal álló csapatok csatáját, melyre Etyeken került sor. A találkozón meglepő arányú vendég győzelem született.

A Bodajk tudósítója így fogalmazta meg a látottakat:
“A mérkőzés megkezdésekor a játékvezető alighogy belefújt a sípjába, mindjárt gólt szerzett csapatunk. Pálfi közelített a kapu felé, majd 18-ról óriási gólt akasztott a hazaiak kapujába, 0-1. Ezt követően folyamatosan támadásban maradt a Bodajk SE, ennek három perc múlva újabb gól lett az eredménye, 0-2. A hazaiak próbálkoztak támadást vezetni, de nem sikerült kifogni a vendég védőkön. Egy távoli lövés jelentette az egyetlen veszélyt a vendég kapura, de azt Papp hatalmas bravúrral védte. A bodajki együttes folyamatosan dolgozta ki a helyzeteket és szinte annyiszor került helyzetbe, ahányszor csak akart. Ennek az lett az eredménye, hogy az első félidőben még négy gólt rámolt az etyeki kapuba: Hársádi kétszer, Erdei és Palkovics volt eredményes.

A második félidő szintén bodajki támadásokkal kezdődött, de ennek ellenére egy védelmi megingást kihasználva szépített a hazai csapat az 54. percben, 1-5. Azonban ez nem törte meg a bodajki lendületet, így a második félidő utolsó húsz percében négy góllal borzolta az etyekiek idegeit: Hársádi ismét kétszer, Hudák és Kovács T. voltak a gólszerzők. Így a végeredmény 1-9 lett.

Ezen a napon a bodajki gépezet hiba nélkül üzemelt.”

A Bodajk egy helyet előre lépve a hetedik helyre jött fel a tabellán, az Etyek maradt a kilencedik. A bodajkiak jövő héten a listavezető Pátkát fogadják, míg az etyekiek Pákozdon javíthatnak.

Etyek – Bodajk SE 1-9 (0-5)
Etyek, Molnár Béla Sportcentrum. Vezette: Nagy Károly (Nagy Márk, Hulika Ferenc)

Etyek: Holló – Banszki, Rujp, Kállai, Torma, Tóth G., Borbás (Árvai), Konczi, Tóth J. (Varga M.), Zólyomi, Bartha (Mándoki). Asszisztens edző: Takács Iván.
Bodajk SE: Papp – Varga, Pálfi, Bregócs, Polczer – Palkovics, Németh, Kovács T., Hudák (Kovács Z.), Hársádi – Erdei (Hinora).

Gól: Tóth J. (54′) illetve: Pálfi (2′), Erdei (5′), Hársádi (26′, 36′, 71′, 89′), Palkovics (44′), Kovács T. (75′), Hudák (80′)
Sárga lap: 2-0