Bicske: Fél tucat gól a Csákvárnak! FOTÓK!

Fejér megye, Fejér Megye I

Alaposan kitömte a Bicskei TC utolsó felkészülési mérkőzésén a Csákvár II. gárdáját, hat gólig meg sem álltak Raffai Rudolf tanítványai.

A Bicske tudósítója így fogalmazott:
“Utolsó felkészülési mérkőzésén a Csákvár II. vendége volt a fejér megyei bajnokságban második helyen telelő Bicskei TC csapata. A hangsúly ezúttal már a taktikai finomságokon volt, no meg a gördülékeny csapatjáték begyakorlásán.

Raffai Rudolf a Marton – Sötét, Budovinszky, Máj – Máté, Pump, Bognár, Köntös – Katona, Németh, Varga összetételű kezdőcsapatot küldte pályára, míg csereként Pásztor, Jakab D. és Bencze kapott lehetőséget. Milinte edzői munkája, Molnár és Szarvas munkahelyi elfoglaltsága, Móri családi okok miatt, Rigó, Dukon, Szilágyi, Lengyel és Deák pedig korábbi sérülése utáni pihentetés miatt nem volt a keretben.

Különösen az első félidőben láthattunk dinamikus játékot, a 15. percben Varga közeli fejese utáni ismétléssel gurított a hálóba (0-1), a 26-ikban Köntös remek beadását ugyanő ballal helyezte a kapu jobb oldalába (0-2). A 32. percben Katona egy előre vágott labdát emelt higgadtan a csákvári kapuba (0-3), majd a 44. percben Bognár átadását Németh mellel maga elé tette és kíméletlenül bevágta (0-4).

A második játékrész már kiegyenlítettebb volt, a 74. percben Bognár gyakorlatilag az alapvonalról bombázott a hosszúba (0-5) és a 91. percben Sötét állította be a végeredményt egy szöglet utáni pontos fejessel (0-6).”