Alba Liga: Drámai meccset játszott a Szfinx Autósiskola a Masterplasttal, hengerelt a Four-Trans

Három öngól született a Fortuna és az FC Csel-Szi meccsén, a Four-Trans pedig nyolcat vágott a második játékhéten.

Alba Liga Alap A csoport, 2. forduló

Az újjászerveződött Fehérvár Junior a Kontrák ellen kezdte meg szereplését. A narancsmezeseknek volt pár jó momentuma a második félidő elején, végül azonban a Kontrák négygólos különbséggel nyert – Sebestyén Tamás hármat gurított. Eközben 9 gólos meccset játszott a New Dream Team a Kutyaütőkkel, minimális különbséggel az utóbbi gárda nyert.

Negyed kilenctől a Sárépszer az Öreg Samet fogadta, az Öreg Sam bizony nem adta könnyen a bőrét. Klémán Máté hármat vállalt, éppen ekkora különbség lett végül az együttesek között. A Videoton Baráti Kör viszont csak megrángatni tudta az oroszlán, jelen esetben a felsőházra pályázó Four-Trans bajszát. Potronai Máté négyszer villant.

A csoport zárómeccsén Gyuricza Kornél mesternégyessel segítette győzelemhez a Fehrer Hungáriát az M7 Bistro ellen.

Kontrák – Fehérvár Junior 6-2
New Dream Team – Kutyaütők 4-5
Sárépszer Kft. – Öreg Sam 6-3
Videoton Baráti Kör – Four Trans 3-8
Fehrer Hungária – M7 Bistro 6-5

Alba Liga Alap B csoport, 2. forduló

A Szfinx Autósiskola meglepetésre már 4-0-ra vezetett a Masterplast ellen. A Masterplast lehozta kapusát, Nagy Lajos jött fel vészkapusnak, s 4-4 lett a vége. Kovács Attila mellett a hajrában Komlós Róbert duplázott. A Spiki Farkas Zsigmond vezérletével verte a Rolomestert.

Drámai meccset játszott a Szfinx és a Masterplast

kép 1 / 7

Nyolc után az Öreghegy a Csoszifaszikkal mérkőzött meg. Füri Béla triplázott ugyan, mégis az újonc nyert. A Boiron Homeopátia meghökkentő vereséget szenvedett a Triádtól, a Boiron második gólszerzőjét, Zinnyatullin Alexet nyolc perccel a vége előtt piros lappal küldték le.

A zárómeccsen az Extrem csak egy becsületgólig jutott, mely a jegyzőkönyv szerint a találkozó hosszabbításának nyolcadik percében született.

Szfinx Autósiskola – Masterplast 4-4
Spiki – Rolomester.hu 6-0
Öreghegy FC – Csoszifaszik 3-4
Boiron Homeopátia – Triád FC 2-4
Extrem – Est Nec Urdel 1-6

Alba Liga Alap C csoport, 2. forduló

A Bádogos Bánfalvi Balázs triplájának is betudhatóan simán verte a Szépluckot. A Fortuna és a Csel-Szi meccsén kilenc gól született, ami nem különösebben meglepő, ám az annál inkább, hogy az első három találat kivétel nélkül öngól volt.

Nem sikerült egyelőre felvennie a ritmust a B-Teamnek, ezúttal csak 1 pontot gyűjtöttek Tóth Gáborék a Városgondnokság ellen.

A Ság Építő a papírformának megfelelően magabiztosan verte az Alba-Csavart.

FC Szépluck – Bádogos-Greco Petrol 2-6
Fortuna FC – FC Csel-Szi 6-3