A Mór nyerte a Pusztavám elleni szomszédvár rangadót

Fejér megye, Fejér Megye Magyar Kupa

A móriak a két csapat legutóbbi bajnoki mérkőzéshez hasonlóan ismét bekapott gól nélkül nyertek. A csapat új igazolása góllal mutatkozott be.

A Móri SE facebook oldalán így számolt be a mérkőzésről:
“Magyar Kupa selejtező mérkőzéssel elkezdődött a 2016-17-es futballidény.

Rekkenő hőség fogadta a csapatokat, ami rá is nyomta a bélyegét a találkozóra. Álmoskás kezdés után erősödött a nyomás, előbb Kaszás okos emelése talált utat a vendég kapuba, majd Mayer bombázott egy lecsorgó labdát a léc alá, 2-0! Több említésre méltó esemény már nem is történt az első félidőben.

Fordulás után is maradtunk támadásban azonban semmi nem akart összejönni, egészen az utolsó percig. Ekkor jött ugyanis a friss igazolásunk Meggyes, aki a 16-os sarkától tolt egyet befelé majd lövésre szánta el magát, eredményesen, 3-0!

Ezen a héten ismét kupa találkozóra kerül sor, a frissen alakult, azonban korántsem kezdő együtteshez, a Főnix csapatához látogatunk, aki lényegében a tavalyi Velence gárdáját jelenti. Velük szemben van törleszteni valónk, célunk mindenképpen a továbbjutás a következő körbe!”

Móri SE – Pusztavám TC 3-0 (2-0)
Vezette: Magyar János
Gól: Kaszás, Mayer, Meggyes