A listavezető otthonából rabolt pontot a Sárkeresztes

Fejér megye, Fejér Megye III

A Söréd 100%-os mérlegének annyi, hiszen az éllovas emberelőnyben sem tudta legyőzni a Sárkeresztest.

A Söréd hétből hét bajnokit megnyerve okkal várta bizakodóan a Sárkeresztes elleni meccset. A keresztesiek azonban nem feltartott kézzel érkeztek, hiszen legutóbbi öt találkozójukon nem találtak legyőzőre.

Az első félidő közepén Koncz találatával a Söréd került előnybe, ám Füri fertályórával később büntetőből egyenlített. Igen ám, de Papp Krisztiánt kiállította a játékvezető a vendégek részéről, így igen nehéz helyzetbe kerültek. A szünetig azonban maradt az 1-1.

A folytatásban meglepetésre a Sárkeresztes 10 emberrel is átvette a vezetést Szabó találatával. A hajrá elején egyelnített Kovács góljával a Söréd, s ekkor még húsz perc hátra volt. További gól már nem született, így a két nagy sorozat közül a sörédieké szakadt meg.

Söréd – Sárkeresztes 2-2 (1-1)
Vezette: Wittner József

Söréd: Pál Sz. – Szabó M. (Kovács M.), Tóth R., Németh R., Keszi, Venczel, Ferencz, Volner, Koncz, Szántó (Kovács Á.), Jaksa (Nagy M.).
Sárkeresztes: Réger – Rácz, Mészáros, Veszter, Kolonics (Kaposvári) – Domak (Samu), Mezei – Imre, Füri (Szabó A.), Csanádi (Fehérvári-Gyenes) – Papp.

Gól: Koncz (19.), Kovács Á. (73.) illetve: Füri (33.), Szabó A. (50.)
Kiállítva: Papp K. (33., Sárkeresztes).