A Bodajk büntetőt rontott, de így is nyert

Ellentétes célokkal vágott neki a szezonnak a Bodajk, mint aktuális ellenfele.

A Bodajk tudósítója így fogalmazott:

“Szombaton a Fehérvárcsurgó csapatát fogadtuk és végig magabiztos játékot produkálva tartottuk otthon a 3 pontot.

Az első félidőben nagy fölényben futballoztunk, végig nyomás alatt tartva a vendégek kapuját. A félidő közepén büntetőhöz jutottunk, a vendégek kapusa azonban hárította Molnár lövését, de pár perccel később Tetzl már közelről nem hibázott. A félidő vége előtt Kővári fejelt közelről a hálóba, így 2-0-ás előnnyel mentünk a szünetre.

A második félidőben már nem volt akkora a fölényünk, de ezen játékrész végén is eredményesek tudtunk lenni Takács révén. Győzelmünk nem forgott veszélyben, sőt, a vendégek kapusa több komolyabb bravúrt is bemutatott.

Legközelebb vasárnap Csóron lépünk pályára. Az ötödik helyről várjuk a folytatást!”

A Fehérvárcsurgó tudósítója így fogalmazott:

“Nem azonos célokért küzdünk idén (sem), de azért volt célunk ezen a mérkőzésen is.

A mérkőzés első félideje elég gyengére sikerült a részünkről, többször kapusunk bravúrral mentett (11-est is védett), majd kicsit fellélegezhettünk, hiszen szöglethez jutottunk, és meg is kaptuk a kontrájából az első gólunkat. Szép volt, csak nem a mi szemszögünkből. 0-1 nem lett volna rossz, de a félidő utolsó percében amatőr hibát vétettünk, és máris 0-2.

A másodikban próbáltunk zárkózni, kijebb tudtunk jönni, kapufánk is volt, de a hazaiak egy remek lövéssel lezárták a mérkőzést. Sosem jó kikapni, Bodajkon különösen bosszantó, de ma a jobb csapat nyert – teljesen megérdemelten.”

Bodajk – Fehérvárcsurgó 3-0 (2-0)
Bodajk, vezette: Wittner József

Bodajk: Csikesz – Bregócs (Orosz), Kovács J. (Varga), Gergő (Boros), Takács, Molnár (Bélik), Vincze (Prill), Kovács T. D., Kővári, Fülöp, Tetzl.
Fehérvárcsurgó: Rapali – Vavró (Guti), Nagy B., Varga L, Baksa Richárd, Bernáth, Kaifis (Herczeg), Baksa Roland (Bernáth), Andocsi, Veres.

Gól: Tetzl (40.), Kővári (45.), Takács (88.)

Címlapfotó: Szeglet Imre Photography