A 94. percben mentett pontot a Bodajk!

Orosz jókor volt jó helyen a tordasiak nagy bánatára.

A Bodajk tudósítója így írt:

“Szombaton hazai pályán a bajnokság 3. fordulójában a Tordas csapatát láttuk vendégül. A 10. percben hátrányba kerültünk, egy távoli lövés a felső lécről még kipattant, a duplázás azonban Csikesz hóna alatt a kapunkba csorgott 0-1. Az első félidő ezzel az eredménnyel ért véget, inkább mezőnyharc jellemezte a találkozót, a kapuk kevésbé forogtak veszélyben.

A második félidőben támadóbb szellemben léptünk fel és a 60. percben jött is az egyenlítés, Joó Gergő a jobb összekötő helyéről a beadásra számító kapus felett a hosszú sarokba ívelt 1-1! Ki-ki mérkőzés alakult ki, sajnos a 70. percben egy vendég szögletbe Dreska szerencsétlenül tette bele a lábát, így újra a vendégeknél volt az előny 1-2.

A tordasi csapat ezt követően mindent megtett, hogy megtartsa egy gólos előnyét, helyenként durva belépőkkel próbálták őrizni az eredményt. Aztán a hosszabbításban a kapu előtti szabadrúgás után hatalmas tűzijáték alakult ki a vendég kapu előtt, végül Orosz volt jókor jó helyen és szerezte meg az egyenlítő gólt a 94. percben 2-2!

Ezzel a döntetlennel megszereztük első pontunkat a bajnokságban, amit remélhetőleg továbbiak követnek még. Ehhez a következő állomás vasárnap Martonvásár lesz!”

Bodajk – Tordas 2-2 (0-1)
Bodajk, vezette: Béd Ákos

Bodajk: Csikesz – Orosz, Bregócs, Kovács J. (Kovács T. D.), Molnár, Bélik (FülöpÖ, Kővári, Nagy F., Dreska, Klein, Füri (Joó).
Tordas: Cseresnyés – Csányi (Szűcs), Kerényi, Szabó T. (Tóth R.), Hermann, Adorján, Kanyó, Horváth B. (Kiss S. L.), Versists (Farkas Zs.), Szabó B., Pongrácz. Vezetőedző: Korolovszky Gábor

Gól: Joó (60.), Orosz (94.) illetve: Horváth B. (10.), Dreska (70., öngól)

Forrás: Bodajk SE (Facebook)