7 gólt hozott a mezőfalvi szomszédvár rangadó! FOTÓK!

Fejér megye, Fejér Megye I

Szoros első félidő után hatalmas különbséggel ért véget a Mezőfalva és a Sárbogárd találkozója. Gárczer Bence triplázott.

A Mezőfalva tudósítója így fogalmazott:

“A Mezőfalva a szomszédos Sárbogárdot fogadta. A mérkőzést meglepően jól kezdték a hazaiak, rendre dolgozták ki a veszélyes helyzeteket, a vendégek kapusának olykor bravúrt kellett bemutatnia. Ennek ellenére a 33. percben Gráczer szerezte meg a vezetést a Sárbogárdnak, 0-1. Két perc múlva újabb vendég gólt láthatott a publikum. Bezerédi a 35. percben kettőre növelte a vizitáló gárda előnyét, szép gólt lőtt a jobb felső sarokba, 0-2. A szünetig azonban még adott némi reményt a Mezőfalvának Sági József 20 méterről lőtt hatalmas gólja. A szünetben 1-2 volt az állás.

A második félidőben nagyot változott a játék képe. Szinte végig a vendég együttes dominált. Az 58. percben ismét Bezerédi volt eredményes, majd nem sokkal később Gráczer is megszerezte a második gólját, már 1-4 volt az állás. A 70. percben Gráczer már mesterhármasnál járt. 1-5. Az utolsó gólt szinte az üres kapuba Rezicska rúgta be, 1-6 lett a vége.”

Mezőfalva - Sárbogárd

kép 1 / 9

Mezőfalva – Sárbogárd 1-6 (1-2)
Mezőfalva, vezette: Pekker Bálint

Mezőfalva: Székely – Balázs, Szabó E., Móricz, Sági J., Sági R. (Kovács A.), Erős (Csányi), Mekota, Bartus (Szepesi) Vörös , Oroszi. Vezetőedző: Masinka László
Sárbogárd: Bernáth I. – Gráczer Bence, Nagy Á., Hegedűs, Gulyás-Kovács, Tóth Zs., Bezerédi, Boros (Laták), Gráczer G., Németh K. (Rezicska), Lajtos (Horváth Á.). Vezetőedző: Viktor Ferenc

Gól: Sági J. (42.) illetve Gráczer Bence (33., 63., 70.), Bezerédi (35., 58.), Rezicska (78.)