68 csapattal rajtol a XVIII. Fehérvári Futballfesztivál!

Fejér megye, Kispályás bajnokság

A két ünnep között négynapos nemzetközi kispályás labdarúgó kupára kerül sor Székesfehérváron a VOK-ban, ahol a Magyar Művészválogatott is pályára lép. Teljes program.

Összesen 5 labdarúgó kupa kerül megrendezésre a XVIII. Fehérvári Futballfesztivál keretein belül.

Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa: 28 csapat
Öregfiúk 34+ Kupa: 10 csapat
RBD Szurkolói Kupa: 8 csapat
Női Kupa: 6 csapat
Gyermek U11 Kupa: 6 csapat

Mindezeken felül lesz 5 gálamérkőzés is. December 27-én kezdődnek a programok, ezen az “előnapon” napon rendezik az Öregfiúk 34+ Kupát és az RBD Szurkolói Kupát. A Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa selejtezőit hagyományosan december 28-29-én tartják, míg a helyosztókra és a döntőre december 30-án kerül sor.

A XVIII. Fehérvári Futballfesztivál menetrendje:

December 27. Öregfiúk 34+ Kupa és RBD Szurkoló Kupa
December 28: Női Kupa
December 29: Gyermek U11 Kupa
December 28-29: Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa selejtezői
December 30: Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa döntői és gálameccsek

A XVIII. Fehérvári Futballfesztivál teljes programja:

2017. december 27. szerda (1. nap)
Öregfiúk 34+ Kupa és RBD Szurkolói Kupa

Öregfiúk 34+ Kupa csoportjai:

“A” csoport
Villanegra Old Boys
FŐNIX FQL SYSTEM
Agárdi Öregfiúk-F&F Kft.
Szabadbattyán Öregfiúk
KISKOHÁSZ-HAVEROK

“B” csoport
Bádogos-Greco Petrol
FORTUNA FC
Fejó-Therm Kft
Videoton BKE
Szentegyháza Vasas
Sportklub (Székelyföld)

RBD Szurkolói Kupa csoportjai

“A” csoport
G-Pont
Fanatici
RBC
Debrecen

“B” csoport
Válasz FCF
Discos
VIDEOTON BKE
Faház

8:00-8:20 Villanegra Old Boys – FŐNIX FQL SYSTEM
8:20-8:40 Agárdi Öregfiúk-F&F Kft. – Szabadbattyán Öregfiúk
8:40-9:00 Villanegra Old Boys – KISKOHÁSZ-HAVEROK
9:00-9:20 FŐNIX FQL SYSTEM – Agárdi Öregfiúk-F&F Kft.
9:40-10:00 Szabadbattyán Öregfiúk – KISKOHÁSZ-HAVEROK
10:00-10:20 FŐNIX FQL SYSTEM – Szabadbattyán Öregfiúk
10:20-10:40 Bádogo-Greco Petrol – FORTUNA FC
10:40-11:00 Fejó-Therm Kft – Videoton BKE
11:00-11:20 KISKOHÁSZ-HAVEROK – Agárdi Öregfiúk-F&F Kft.
11:20-11:40 Villanegra Old Boys – Szabadbattyán Öregfiúk
12:00-12:20 Bádogos-Greco Petrol – Szentegyháza Vasas Sportklub
12:20-12:40 FORTUNA FC – Fejó-Therm Kft
12:40-13:00 Videoton BKE – Szentegyháza Vasas Sportklub
13:00-13:20 Bádogos – Greco Petrol – Fejó-Therm Kft
13:20-13:40 FORTUNA FC – Videoton BKE
13:40 -14:00 Szentegyháza Vasas Sportklub – Fejó-Therm Kft
14:00-14:20 Bádogos – Greco Petrol – Videoton BKE
14:20-14:40 Szentegyháza Vasas Sportklub – FORTUNA FC
14:40-15:00 I.„A” Fehér Ablak csop.1. -„B” NOVOTEL csop.2.
15:00-15:20 II.„A” Fehér Ablak csop.2. -„B” NOVOTEL csop.1
15:20-15:30 Tombolasorsolás, 7-es rúgóverseny
15:30-15:50 I. vesztese — II. vesztese: mérkőzés a 3. helyért
15:50-16:10 Öregfiúk 34+ Kupa döntő, mérkőzés az 1. helyért
16:15-16:30 Jótékonysági gálamérkőzés: Magyar Művész Válogatott – VIDEOTON FC öregfiúk I. harmad
16:30 szünetben: Az öregfiúk torna eredményhirdetése, tombolasorsolás
16:40-16:55 Jótékonysági gálamérkőzés: Magyar Művész Válogatott – VIDEOTON FC öregfiúk II. harmad
16:55 szünetben: 7-es rúgóverseny
17:00-17:15 Jótékonysági gálamérkőzés: Magyar Művész Válogatott VIDEOTON FC öregfiúk III. harmad
17:20-17:40 G-Pont – Fanatici
17:40-18:00 RBC – Debrecen
18:00-18:20 Válasz FCF – Discos
18:20-18:40 VIDEOTON BKE – Faház
18:40-19:00 G-Pont – RBC
19:00-19:20 Fanatici – Debrecen
19:20-19:40 Válasz FCF – VIDEOTON BKE
19:40-20:00 Discos – Faház
20.00-20:20 G-Pont – Debrecen
20:20-20:40 Fanatici – RBC
20:40-21:00 Válasz FCF – Faház
21:00-21:20 Discos – VIDEOTON BKE
21:20 tombolasorsolás, majd az elődöntő és a döntő mérkőzései 1×14 percesek
21:25-21:40 I.„A”Videoton 1967′ csop.1. -„B”RBD 1992′ csop.2.
21:40-21:55 II.„A”Videoton 1967′ csop.2. -„B”RBD 1992′ csop.1.
22:00-22:15 I. vesztese – II. vesztese: mérkőzés a 3. helyért
22:15-22:30 I. győztese – II. győztese: Szurkolói Kupa döntő, mérkőzés az 1. helyért
22:30 Eredményhirdetés

December 28. csütörtök (2. nap)
Nemzetközi Torna A-B-C csoport, Női Kupa

A Nemzetközi Torna mérkőzései 2×1 3 percesek.
A Női Kupa mérkőzései 1 x18 percesek.

Nemzetközi Torna
„A” csoport
Imperial Wet (Székelyföld)
EXPANZIÓ 66
JÓBARÁTOK
ALBA-CSAVAR

„B” csoport
FTK ÉPÍTŐ
Sárosd
Délvidéki Betyárok (Vajdaság)
ALBADÓ KFT

„C” csoport
Karmacsi Autó
Homeopátia
ALMDUDLER
KAFEDIK FC-Brno (Brno)

Női Kupa
„A” csoport
Székelyudvarhelyi Vasas Femina (Székelyföld)
Baracs
Videoton FC Médium

„B” csoport
Magyarkanizsa (Vajdaság)
Videoton FC Prémium
Videoton FC Grénium

8:00-8:30 EXPANZIÓ 66 – ALBA-CSAVAR
8:30-9:00 Imperial Wet – JÓBARÁTOK
9:00-9:30 Sárosd – ALBADÓ KFT
9:30-10:00 FTK ÉPÍTŐ – Délvidéki Betyárok
10:00-10:30 Imperial Wet – EXPANZIÓ 66
10:30-11:00 ALBA-CSAVAR – JÓBARÁTOK
11:00-11:30 FTK ÉPÍTŐ – Sárosd
11:30-12:00 ALBADÓ KFT – Délvidéki Betyárok
12:00-12:30 Imperial Wet – ALBA-CSAVAR
12:30-13:00 EXPANZIÓ 66 – JÓBARÁTOK
13:00-13:30 FTK ÉPÍTŐ – ALBADÓ KFT
13:30-14:00 Délvidéki Betyárok- Sárosd
14:00-14:40 RBD25′ Gálameccs: Red Blue Devils – VIDEOTON FC management – edzők
14:40-15:10 Karuracsi Autó – ALMDUDLER
15:10-15:40 Homeopátia – KAFEDIK FC-Brno
15:40-16:00 Székelyudvarhelyi Vasas Femina – Baracs
16:00-16:20 Magyarkanizsa – Videoton FC Prémium
16:20-16:50 Karuracsi Autó – Homeopátia
16:50-17:20 ALMDUDLER – KAFEDIK FC-Brno
17:20-17:40 Székelyudvarhelyi Vasas Femina – Videoton FC Médium
17:40-18:00 Magyarkanizsa – Videoton FC Grénium
18:00-18:20 Baracs – Videoton FC Médium
18:20-18:50 Karuracsi Autó – KAFEDIK FC-Brno
18:50-19:10 Videoton FC Prémium – Videoton FC Grénium
19:10-19:40 ALMDUDLER – Homeopátia
19:40-20:00 Női:„A”RBD 25′ csop.3. -„B”Vidi NB1 50′ csop.3.: mérkőzés a Női Kupa 5-6. helyéért
20:00-20:20 Női: I.„A”RBD 25′ csop.1. -„B”Vidi NB1 50′ csop.2.
20:20-20:40 Női: II.„A”RBD 25′ csop.2. -„B”Vidi NB1 50′ csop.1.
20:40 Tombolasorsolás
20:45-21:05 Női: I. vesztese – II. vesztese: mérkőzés a 3. helyért
21:05- 21:25 I. győztese – II. győztese Női Kupa döntő: mérkőzés az 1. helyért
21:25 Női Kupa eredményhirdetés

December 29. péntek (3. nap)
Nemzetközi Torna D-E-F-G csoport, Gyermek U11 Kupa

A Nemzetközi Torna mérkőzései 2×13 percesek.
A Gyermek U11 Kupa mérkőzései 1×13 percesek.

„D” csoport
Bádogos-Greco Petrol
Anonymus
Pázmány Futsal
FK Odra Opola (Lengyelország)

„E” csoport
Dunaferr-Vasas
Workerline-Villanegra
Valami Amerika
OFK Rapid Csallóközkürt (Felvidék)

„F” csoport
Sárépszer Kft
BEREGVIDÉK (Kárpátalja)
Kinder maffia
VÁLASZ

„G” csoport
Masterplast
Beke Trans
FK Csantavér (Vajdaság)
VBKE

Gyermek U11 Kupa (1×13 perc)
„A” csoport
Videoton FC piros
VBKE kék
Dunafém-Maroshegy

Gyermek U11 Kupa (1×13 perc)
„B” csoport
Videoton FC kék
VBKE piros
Beregvidék (Kárpátalja)

8:00-8:30 Bádogos-Greco Petrol – FK Odra Opola
8:30-9:00 Anonymus – Pázmány Futsal
9:00-9:30 Workerline-Villanegra – Valami Amerika
9:30-10:00 Dunaferr-Vasas – OFK Rapid Csallóközkürt
10:00-10:30 Bádogos-Greco Petrol – Pázmány Futsal
10:30-11:00 Anonymus – FK Odra Opola
11:00-11:30 Workerline-Villanegra – Dunaferr-Vasas
11:30-12:00 Valami Amerika – OFK Rapid Csallóközkürt
12:00-12:30 Bádogos-Greco Petrol – Anonymus
12:30-13:00 FK Odra Opola – Pázmány Futsal
13:00-13:30 Workerline-Villanegra – OFK Rapid Csallóközkürt
13:30-14:00 Dunaferr-Vasas -Valami Amerika
14:00-14:15 Gyermek Kupa: Videoton FC piros -VBKE kék
14:15-14:30 Gyermek Kupa: Videoton FC kék – VBKE piros
14:30-14:45 Gyermek Kupa: Videoton FC piros – Dunafém-Maroshegy
14:45-15:00 Gyermek Kupa: Videoton FC kék – Beregvidék
15:00-15:15 Gyermek Kupa: VBKE kék – Dunafém-Maroshegy
15:15-15:30 Gyermek Kupa: VBKE piros – Beregvidék 15:30
16:00 Sárépszer Kft – BEREGVIDÉK
16:00-16:30 VÁLASZ – Kinder maffia
16:30-16:45 Gyermek Kupa:„A”Stopli csop.3. -„B”RBD csop.3.: mérkőzés az 5-6. helyért
16:45-17:15 Sárépszer Kft – Kinder maffia
17:15-17:30 Gyermek Kupa: l.„A”Stopli csop.1. -„B” RBD csop.2.
17:30-17:45 Gyermek Kupa: II.„A”Stopli csop.2.-„B” RBD csop.1.
17:45-18:15 Kinder maffia – BEREGVIDÉK
18:15-18:28 Gyermek Kupa: mérkőzés a 3. helyért: I vesztese – II. vesztese
18:29-18:55 Sárépszer Kft – VÁLASZ
18:55-19:08 Gyermek Kupa döntő: mérkőzés az 1. helyért
19:08-19:15 tombolasorsolás, Gyermek Kupa eredményhirdetés
19:15-19:41 Masterplast – FK Csantavér
19:42-20:08 Beke Trans – VBKE
20:09-20:35 BEREGVIDÉK – VÁLASZ
20:36-21:02 FK Csantavér – VBK
21:03-21:29 Masterplast – Beke Trans
21:35-22:01 Masterplast – VBKE
22:02-22:28 FK Csantavér – Beke Trans

December 30. szombat (4. nap)
Nemzetközi torna, döntők és gálamérkőzések napja

9:00-9:30 I. SHS Építő Kft. 1. – Citroen-Fábián 2.
9:30-10:00 II. Citroen-Fábián 1. – SHS Építő Kft. 2.
10:00-10:30 III. Orinoco 2002 1. – Roneko Kft 2.
10:30-11:00 IV. Roneko Kft 1. – 29-i játéknap legjobb harmadikja
11:00-11:30 V. Ring-BNP 1. – 28-i játéknap legjobb harmadikja
11:30-12:00 VI. Peugeot-Fábián 1. – Orinoco 2002 2.
12:00-12:30 VII. MINDIGVÁR NONSTOP 1. – Ring-BNP 2.
12:30-13:00 VIII. MINDIGVÁR NONSTOP 2. – Peugeot-Fábián 2.
13:00-13:40 Botos István emlékmérkőzés: Videoton U 14 – Videoton U 13
13:40-14:10 A I. győztese – IV. győztese
14:10-14:40 B II. győztese – III. győztese
14:40-15:10 C V. győztese – VIII. győztese
15:10-15:40 D VI. győztese – VII. győztese
15:40-16:20 Közéleti gálamérkőzés, szünetben tombolasorsolás 1.
16:20-16:50 A győztes – C győztes
16:50-17:20 B győztes – D győztes
17:20-18:00 Videoton Retro piros „RBD25″- Videoton Retro kék „NB1 50 év”: az RBD 25, az 50 éve NB1-be feljutott Videoton és a 10 éve kezdődött új Vidi időszak tiszteletére
18:00-18:30 mérkőzés a Masterplast Kupa 3. helyéért, a szünetben tombolasorsolás 2.
18:30-19:00 a Masterplast Kupa döntője: mérkőzés az 1. helyért
19:00 Ünnepélyes eredményhirdetés, tombola fődíjának sorsolása

Vélemény, hozzászólás?