4 perc alatt elintézte a Mezőfalva a Sárbogárd csapatát!

A kitartó szurkolóknak 80 percet kellett várnia az első találatra, aztán megnyíltak a gólcsapok.

A Mezőfalva tudósítója így fogalmazott:

“Az első félidőben nagyrészt mi gyakoroltunk nyomást az ellenfélre, 3 nagyobb lövés ment kapu mellé. Az utolsó percekben kezdett éledezni a vendég Sárbogárd, azonban még nem született gól. 0-0 volt az állás a szünetben.

A második félidőben már kezdett fáradni a hazai csapat, amit a Sárbogárd is érzett, de csak pár kaput eltaláló lövésig jutottak. Sokáig úgy tűnt, hogy ez egy egy gólos meccs lehet. Aztán 80. percben a frissen csereként pályára lépő Kovács Krisztián szerzett vezetést a mezőfalvi csapatnak, 1-0. Két perc múlva Márki tökéletes szabadrúgása után már 2-0 volt a hazaiaknak. A 84. percben Godslove állította be a végeredményt Balázs szép szólója után.”

Mezőfalva – Sárbogárd 3-0 (0-0)
Mezőfalva, vezette: Rózsa József

Mezőfalva: Tóth N. – Balázs S., Szabó E., Godslove (Ráthgéber 86.), Sági (Bozoki 70.), Boldizsár (Kovács K. 78.), Márki, Facskó, Mekota, Bozoki (Szabó Cs. 58.), Paget.
Sárbogárd: Matócza – Laták, Gárczer Bence, Gárczer Bálint (Pajor 89.), Gulyás-Kovács, Gyuricza (Krajcsovics 46.), Bezerédi, Gráczer G., Németh K. (Kókány 58.), Luczek (Horváth Zs. 89.), Kindl (Sükösd 71.)

Gól: Kovács K. (80.), Márki (82.), Godslove (84.)

Forrás és fotók: Mezőfalvi Medosz SE Facebook