10 emberrel őrizte meg előnyét a Bodajk a Pákozd ellen

Fejér megye, Fejér Megye II

Az utolsó 35 percet emberhátrányban játszotta végig a Bodajk Orosz kiállítását követően, mégis győzelemmel kezdte a szezont.

A Bodajk tudósítója így fogalmazott:

“Az 1. fordulóban 4-2-re léptük le hazai pályán Pákozd csapatát. Félidőben magabiztos 3-0 állással vonultunk az öltözőbe, ami kis szerencsével akár a duplája is lehetett volna.

A 2. félidő elején, egy kontra során elkövetett lerántást piros lappal és büntetővel jutalmazott a játékvezető, így a hátralévő időt emberhátrányban kellett lejátszanunk. A kezdeti zavarodottság után rendeztük sorainkat, végül 2 gólos különbséggel szereztük meg a 3 pontot.”

Bodajk – Pákozd 4-2 (3-0)
Bodajk, vezette: Jónás Péter

Bodajk: Szabó B. – Orosz, Bregócs, Gergő (Bélik), Takács V. (Varga D.) – Vincze (Prill), Kovács T., Kővári B., Fülöp (Molnár T.) – Tetzl, Rózsás (Boros B.). Vezetőedző: Takács Viktor.

Pákozd: Szente – Keresztes (Németh D.), Pőcze, Galambos (Géri G.), Schultz – Hársádi (Orbán), Rideg (Kuti), Vincze, László (Farkas B.) – Géri P., Czvikli.

Gól: Takács V. (4.), Fülöp (31.), Kovács T. (33.), Molnár T. (75.), ill. Schultz (56.), Farkas B. (90.)
Kiállítva: Orosz (55., Bodajk).

Forrás és fotó: Bodajk SE Facebook