10 emberrel harcolt a Mezőfalva a Martonvásár ellen! FOTÓK!

Rendkívül kiélezett csatát hozott a Mezőfalva és a Martonvásár párharca annak ellenére, hogy a mezőfalviak már bő félórányi játékot követően létszámhátrányba kerültek egy kiállítást követően.

A Martonvásár tudósítója így fogalmazott:

“Támadólag léptünk fel, és magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, aminek az lett az eredménye, hogy a 13. percben Kovács Dániel pontos beadását Kővári védhetetlenül fejelte a kapuba, 0-1! Továbbra is sorra vezettük a támadásokat, a kapunk nem forgott különösebb veszélyben. A 34. percben Vörös megkapta a második sárgáját, így mehetett zuhanyozni idő előtt. Az emberelőnyt hiába a mezőnyfölény, nem tudtuk igazán kihasználni, a helyzetek kimaradtak.

A második félidőben egy labdavesztést követően Erős a 65. percben egyenlített, 1-1. Továbbra is sok helyzet maradt kihasználatlanul, az újonnan debütált Kádár egy kapufát is lőtt, neki sem volt szerencséje. A 84. percben egy kapu előtti kavarodás után Szilágyinak sikerült a labdát a gólvonalon túlra juttatni, 1-2.

Itt mindig megszenvedünk, most sem volt másképp, de ezúttal győzelemmel távozhattunk innen, és most ez volt a lényeg.”