Kiderült, kik játsszák a Fejér Vármegyei Kupa döntőjét!

Fejér megye, Fejér Megye Magyar Kupa
Twitter
Visit Us
Follow Me

Az idei Fejér Vármegyei Kupa igencsak bonyolult, elmagyarázzuk, miért vannak még versenyben a vesztes csapatok is.

Az első elődöntőt egy héttel korábban lejátszotta már a Lajsokomárom és a Csór, a lajoskomáromiak sikerét hozta az ütközet.

A másik elődöntőre szerdán került sor, amelyen a megye kettes Baracs egy góllal jobbnak bizonyult a megye egyes Ikarus-Maroshegy gárdájánál. Huber góljára ugyan még válaszolt Horváth, ám Kiss találatával megnyerte a derbit a Baracs.

A vigaszágon az ötödik forduló vesztes csapatai mérkőztek meg egymással. A találkozók tétje a vigaszágon való döntőbe jutás volt. A Gárdony legyőzte a Mányt, a Sárbogárd pedig a Beloianniszt, mindkét győztes csapat fél tucat gólt szerzett.

A vigaszágra azért volt szükség, mert Fejér vármegye öt kvótát kapott a Magyar Kupa országos főtábláján. A Gárdony és a Sárbogárd közül tehát az egyik csapat még ott lehet a főtáblán. Hogy melyikük, az május 17-én fog eldőlni a Sárbogárd otthonában.

A kupadöntőt szintén május 17-én rendezik, 17:00-tól a MOL Aréna Sóstó stadionban.

Fejér Vármegyei Kupa 6. forduló

2023. 05. 03. 17:00
Baracs – Ikarus-Maroshegy 2-1
Beloiannisz – Sárbogárd 0-6
Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – Mány 6-2

Korábban játszották:
Lajoskomárom – Csór 3-2

Twitter
Visit Us
Follow Me

Vélemény, hozzászólás?