A Gárdony nyerte a Martonvásár elleni kuparangadót

Fejér megye, Fejér Megye Magyar Kupa

A Magyar Kupa első fordulójában igazi rangadónak lehettek tanúi a Gárdony és a Martonvásár összecsapására kilátogató szurkolók.

A Martonvásár Sport Klub facebook oldalán a következő tudósítást tette közzé:
“Korai volt ez a kupa forduló is hiszen még nem tartunk ott a felkészülésben ahol szeretnénk, a bajnoki rajt még bő két hét és több játékosunk sem tudott rendelkezésünkre állni, Radics eltiltás miatt, míg Bajor megint sérüléssel bajlódik.

Már a 3. percben megszerezte a vezetést a házigazda. Nagy volt az iram és a meleg is. A 33. percben Kővári egyenlített 1-1. A félidő vége előtt lankadt a figyelem mert három perc alatt két gólt is szereztek a vendéglátók, 3-1.

A második félidőre teljesen más felfogásban jött ki csapatunk és ez meglepte a hazaiakat, szépíteni is sikerült már a 47. percben. Magyar egy kezezés miatt megítélt büntetőt vágott a kapu bal alsó sarkába 3-2. Nagy erőket mozgósítottunk az egyenlítésért, a második félidőben jóformán “felborult a pálya” de nem sikerült a helyzeteket berúgni, a hazaiak erejéből kontrákra futotta, igaz azok veszélyesek voltak. A végén 10 emberre fogyatkoztunk, Hermann kapott pirosat…

Az első játékrész végén kapott két gól sajnos megpecsételte sorsunkat.
Szerdán felkészülési mérkőzést játszunk Százhalombattán, a mérkőzésre várjuk az érdeklődőket.”

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – Martonvásár 3-2 (3-1)
Agárd, vezette: Altorjay Áron Gellért.

Gól: Katóka (3′), Hanák (43), Pleszkán (45′) illetve: Kővári (33′), Magyar (47′)
Kiállítva: Hermann (87′)