Lehengerlő győzelmet aratott a Pátka

Fejér megye, Fejér Megye II

Rendkívül simán nyert Pázmándon az Osz-Car csoport listavezetője, melyet már csupán néhány forduló választ el a bajnoki címtől.

Úgy tűnik, a Mány elleni pofon nemhogy megrendítette volna célja elérésében a pátkai csapatot, hanem még inkább összekovácsolta. Zsinórban másodszor nyert rendkívül fölényesen az éllovas, pedig ahhoz a Pázmándhoz látogattak ezúttal, akinek ősszel nem tudta bevenni a Pátka a kapuját.

Takács Viktor, a Pátka játékos-edzője a következőképpen számolt be a mérkőzésről:
“Már a 3. percben vezetést szerzett a Pátka, Füri Endre beadását Krell Tamás fejelte a hálóba, 1-0. A 12. percben Rózsa Bálint duplázta az előnyt, 2-0. A 41. percben Nagy Ferenc kiváló cselei után Takács Viktor volt eredményes, 3-0.

A második félidőben a felnőtt csapatban debütáló Csanádi Bence szerzett két gólt, 5-0, majd Fülöp Alex a kapust is kicselezve növelte az előnyt, 6-0. A 86. percben Farkas Gábor távoli bombája állította be a 7-0-ás végeredményt. A Pátka egész meccsen koncentráltan játszott, még ekkora arányban is megérdemelten győzött.”

A Pátka saját kezében a sorsa. Ha legyőzi a Videoton Baráti Kör, a Bodajk, a Pákozd és az Etyek együttesét legyőzi, a többi eredménytől függetlenül bajnok lesz.

Pázmánd – Pátka 0-7 (0-3)
Vezette: Hajdu Balázs (Horváth II. József, Horváth Marcell)

Pázmánd: Hajdú – Végh, Kerkuska, Csernik, Kovács A., Bauer, Szabó B., Varga V., Glócz (Magyar) Czottner, Sztyéhlik (Domak).
Pátka: Csikesz – Orosz, Krell, Fülöp, Füri, Szakács, Rózsa, Farkas, Takács V., Nagy F. (Csanádi), Kővári (Prill). Vezetőedző: Takács Viktor.

Gól: Krell (3′), Rózsa (12′), Takács V. (41′), Ihász (68′),  Fülöp (76′), Farkas (86′), Csanádi (87′)
Sárga lap: 2-1