Vármegye III: Az Iszka 6, a Baracska 5 gólig jutott a nyitányon

Fejér megye, Fejér Megye III

Fordulatos és izgalmas mérkőzésekből a vármegye háromban sem volt hiány.

Vármegyei III. osztály Észak Felnőtt 1. forduló

A Baracska 8 gólos meccset játszott az Újbarokkal. Négygólos előnyből Móri Tamás triplájával felálltak a vendégek, végül azonban otthon tartotta a pontokat a hazai csapat.

A Csákberény előre jelezte: nem fog kiállni a Tordas-Gyúró Egyetértés csapata ellen, így a pontokat már előre oda is adták a vendégeknek.

Az újjáalakult Pusztavám a Sörédet fogadta. A vendégek kétszer is megszerezték a vezetést, mindkétszer Boros Márton révén, ám az újonc a 91. percben egyenlített Kálhok Antal Patrik révén.

A Csókakő vezetett, mégis kikapott. A Ráckeresztúr hamar egyenlített, majd jobban hajrázott, mint vendéglátója.

A Pázmánd 12 perc után kétgólos előnybe került, majd rémálomszerűen alakult a csapat számára a mérkőzés további része. Előbb vétettek a pázmándiak egy öngólt, majd kiállították a kapusukat. Az iszkaiak előbb még meglepetésre kaptak egy gólt, ám a második félidőben kihasználták az emberelőnyt, és a triplázó Balla Tamás vezérletével megfordították a meccset.

Drámai mérkőzést játszott egymással a Kajászó és a Dinnyés. A szünet előtt megszerezte a vezetést a Kajászó, majd fordított a Dinnyés. 13 perccel a vége előtt ismét a hazaiaknál volt az előny, majd a 90. percben büntetőt kaptak a vendégek. A 11-est Hajdú Barnabás értékesítette, így 3-3 lett a találkozó végeredménye.

A Vértesacsa nem tudta megnehezíteni a Velence TSE dolgát. A vendégek a 23. percben már két góllal vezettek, végül magabiztosan nyertek a duplázó Prill Tamás vezérletével.

2023. 08. 19. szombat 17:00
Baracska – Újbarok 5-3
Csákberény – Tordas-Gyúró Egyetértés 0-3*
Pusztavám – Söréd 2-2
Csókakő – Ráckeresztúr 1-3
Pázmánd – Iszkaszentgyörgy 3-6
Kajászó – Dinnyés 3-3
Vértesacsa – Velence TSE 0-4