Újabb kétgólos sikert aratott a Móri SE! FOTÓK!

Mór felnőtt labdarúgó csapata szezonbéli ötödik mérkőzéséből immáron harmadszor nyert kapott gól nélkül. Fotókon a piros-feketék Sárbogárd elleni diadala!

A Móri SE facebook oldala így tudósított:

“Ezúttal hazai környezetben léptünk pályára. Ellenfelünk az a Sárbogárd csapata volt, aki a héten edzőt váltott, és szemlátomást nem azt a benyomást keltette, mint tőlük megszokhattuk.

Támadólag is léptünk fel, nagyrészt a vendég térfélen járt a labda, jöttek a beadások, indítások ám igazán gólveszélyes helyzet nem alakult ki. Már-már szokásosnak mondható szünet előtti gólunk azonban megérkezett: egy rossz felszabadítási kísérlet után Szekeres találta magát ziccerben, és higgadt is maradt fiatal szélsőnk, így 1-0-ra vezettünk az első félidőben.

Fordulás után feljebb lépett a bogárdi egylet, ezt gyorsan kihasználtuk: Végvári indítása volt pontos, Osgyán került a kapussal szembe, de a lövés előtt felborították, jött is a sípszó és a jogos büntető.
A labda mögé Tar állt, aki ismét bizonyította, hogy higgadt tud maradni ezekben a helyzetekben, értékesítette a 11-est, 2-0.

A maradék jó 40 percben akár növelhettük volna még előnyünket, de sajnos több góllal már nem terheltük az ellen kapuját. Ami viszont igen pozitív, hogy zsinórban második mérkőzésen maradt érintetlen a hálónk, ez jó előjel a bajnokság további részére.

Magabiztosan, húztunk be ismét egy találkozót, ezt a formát kell átmenteni erre a hétre, ugyanis Tordasra látogatunk, amely a Baracsi csapathoz hasonlóan tavaly sok borsot tört az orrunk alá. Köszönjük a kilátogató nézők biztatását!”