Tapad az éllovasra a Mór!

Idegenbeli győzelmével tartja a lépést az Ercsivel a Móri SE. A piros-feketék mumusuk otthonából hozták el a három pontot.

A Móri SE facebook oldalán a következő tudósítás jelent meg:

“Mint tudjuk, a kötelező a legnehezebb, azonban most kétség nem fért hozzá, hogy a jobb csapat gyűjtötte be a három pontot.

A találkozó elejétől a hazai kapu forgott veszélyben, főleg a bal oldalunk volt aktív. Tar beadásai sorra jöttek, és Osgyán előtt is adódott lehetőség bőven. Veszélyeztettünk szabadrúgásból Mayer lévén, majd Handl és Végvári is majdnem betalált, de nem akart megszületni a vezető gólunk. Már-már úgy látszott, hogy kihúzza a szünetig a házigazda, de Kállai tett róla, hogy ne így legyen: egy kipattanót bombázott védhetetlenül a kapu baloldalába, 1-0!

A fordulás után sem változott a forgatókönyv, az esőn kívül, a levegőben lógott a második gólunk is. Ezúttal Véninger szabadrúgása volt veszélyes, de Mayer is lezárhatta volna a mérkőzést, helyettük azonban jött Tar aki ismét magabiztosan értékesített egy büntetőt. A maradék 10 percben érdemleges esemény nem történt, így megszakadt a “baracsi átok”, győztesen hagytuk el azt a pályát ahol már nagyon sok csapat megszenvedett.

A héten igazán jó mérkőzés elé tekinthetünk, hazai pályán fogadjuk a Sárbogárd csapatát, akik két győzelemmel kezdtek, utána két vereség következett számukra. Izgalmas derbi lesz!”

Baracs – Mór 0-2 (0-1)
Baracs, vezette: Winklár Péter

Baracs: Tóth N. – Fülöp, Rezes (Czifra), Prókai (Varga T.), Bartók., Horváth D., Éliás, Badi (Juhász J.), Bozoki, Szili Sz., Nagy D. Vezetőedző: Gyalus Zoltán
Mór: Zelizi – Handl, Végvári, Joó, Kaszás (Meggyes), Kállai (Radács), Tar, Szabó B. (Bátki), Mayer (Dreska), Osgyán (Szekeres), Véninger. Vezetőedző: Németh Bálint

Gól: Kállai (46.), Tar (83.)