Szombati meccsek: Botlott a Mór és a Velence is!

Fejér megye, Fejér Megye I, Fejér Megye II

A Sárbogárd kétgólos hátrányból nyert, a Bodajk kiütéssel verte riválisát.

Fejér Megye I. Felnőtt, 22. forduló

2019. április 6. szombat 16:30

Bár a Baracs kétgólos előnyben volt a 40. perben, mégis pont nélkül távozott Sárbogárdról. Ebben nagy szerepe volt Gyuricza Kornélnak, aki duplával segítette győzelemhez csapatát.

A Sárbogárd fordított és nyert a Baracs ellen

Sárbogárd – Baracs 4-3 (1-2)
Gól: Gyuricza (45., 52.), Bezerédi (48.), Gráczer (66.) illetve: Varga T. (4.), Éliás (40.), Szili (85.)

A gólnélküli első félidőt követően kettőt is cserélt a Mór az Ercsi ellen, ám a második félidőben sem sikerült bevennie a piros-feketéknek Hodula kapuját. Az Ercsi hősiesen küzdött, s még úgy is sikerült pontot szereznie, hogy Tóth Krisztián kiállítása miatt az utolsó 10 percet emberhátrányban játszotta a csapat.

Ercsi – Mór 0-0
Kiállítva: Tóth K. (81., Ercsi)

Az első félidő igencsak eseménydúsra sikerült Sárosdon, 4 gólt láthatott a publikum, ezek közül 1-1 büntetőből született. A szünet után a Sárosd bírta jobban erővel, s végül a hazaiak otthon tartották a pontokat. A tordasiak sorsa a 70. percben pecsételődött meg, amikor kiállították tőkük Kanyót.

Sárosd – Tordas 4-2 (2-2)
Gól: Kovács S. D. (8.), Killer (20., 67., az első 11-es), Szabó N. (72.) illetve: Farkas Zs. (5.), Csányi (38., 11-es)
Kiállítva: Kanyó (70.)

Fejér Megye II. Észak Felnőtt, 22. forduló

Megtörte a Vál a Velence győzelmi szériáját. A tópartiak zsinórban ötödik győzelmükre készültek, azonban Sinkó Csaba együttese keresztülhúzta számításaikat.

Flavus Velence – Vál 0-0

Kihasználta mindkét riválisának botlását a Bodajk, és fergeteges sikerrel, 7-0-ás győzelemmel tartotta életben Takács Viktor csapata matematikai esélyét a bajnoki címre. A pontok sorsa lényegében már az első félidőben eldőlni látszott, főként azt követően, hogy Szabó Dánielt a 45. percben kiállította a játékvezető. Lacza Albert csapatának gondjait tetézte, hogy Iváncsik Viktor is kénytelen volt idő előtt elhagyni a játékteret. A hazaiak részéről Molnár Tamás volt leginkább elemében, aki mesterhármasig jutott.

Bodajk – Szár 7-0 (3-0)
Gól: Fülöp (21., 50.), Molnár T. (24., 45., 58.), Gergő (68.), Prill (85.)