Szombati meccsek: 11-es döntött Sárbogárdon, Dvéri és Móri is betalált a kék-sárga rangadón

Fejér megye, Fejér Megye I, Fejér Megye II, Fejér Megye III

Izgalmasan alakultak a Megye I-es rangadók, eközben a Megye II-es bajnokesélyesek, a Bodajk és a Velence simán nyert.

Fejér Megye I. Felnőtt, 4. forduló

2018. szeptember 8. szombat 16:30

Bár a félidőben még a Sárbogárd vezetett a Mór ellen, mégis a piros-feketék örülhettek a három pontnak a végén. A győztes gól büntetőből született 8 perccel a vége előtt.

Sárbogárd – Mór 1-2 (1-0)
Gól: Bezerédi (39.) illetve: Mayer (72.), Ferencz (82., 11-esből)

Eközben Sárosdon játszott a Bicske. A vendégek részéről a gólkirályi babérokra törő Móri talált be először, amire Dvéri válaszolt a második féldő elején. A hajrá elején Lak góljával ismét magához ragadta az előnyt a Vukmir-csapat, és már nem is engedte ki azt a keze közül.

Sárosd – Bicske 1-2 (0-1)
Gól: Dvéri (47.) illetve: Móri (28.), Lak (72.)

Fejér Megye II. Észak Felnőtt, 4. forduló

A Bodajk nagyon simán verte a Fehérvárcsurgót, igaz, a 40. percig kellett várni az első találatra. Lényegében már a szünetre eldőlt a találkozó végkimenetele.

Bodajk – Fehérvárcsurgó 3-0 (2-0)
Gól: Tetzl (40.), Kővári (45.), Takács (88.)

Viszonylag simán nyert a Velence is a 100%-osak rangadóján, ezzel az élre is ugrott. Mágocs és Gulyás találataival már fél óra után 2-0-ra vezettek a tópartiak, de Katóka R. azért izgalmassá tette az utolsó perceket. A Velence kihúzta, így az élre ugrott, éppen aktuális riválisát megelőzve.

Velence – Pusztavám 2-1 (2-0)
Gól: Mágocs (24.), Gulyás G. (30). illetve: Katóka R. (88.)

Fejér Megye III. Dél Felnőtt, 4. forduló

Két jó képességű csapat találkozóján bár a Kisapostag korán előnybe került, végül futnia kellett az eredmény után. 7-7 ponttal továbbra is fej-fej mellett a két gárda, igaz, ideiglenesen most a dunaújvárosi együttes vezeti a tabellát.

Kisapostag – DUFK 2-2 (1-0)
Gól: Fodor (12.), Csima (68.) illetve: Rabijász (61.), Tóth Z. (62.)

Címlapfotó: Szeglet Imre Photography