Szabadegyházán vehette át az aranyérmet a Seregélyes! FOTÓK + VIDEÓ!

Fejér megye, Fejér Megye II, Utánpótlás

A Seregélyes ifi és felnőtt csapata is Szabadegyházán vendégeskedett a hétvégén. Az ifik átvehették jól megérdemelt aranyérmüket, míg a felnőttek a bronzért vívtak nagy csatát.

A Seregélyes felnőtt csapatának győznie kellett volna ahhoz, hogy az Enyinget megelőzve a tabella harmadik helyére lépjen elő. A Szabadegyháza azonban nem adta magát, és korán vezetést szerzett. Vida góljával a 80. percben már 2-0 volt az állás. Öt perccel a lefújás előtt ugyan szépített Benczik, ám a fordításra már nem maradt ideje a Seregélyesnek. Az Agárdi Termál csoport felnőtt bajnokságában így a szabadnapos Enying maradt a harmadik, a Szabadegyháza feljött a negyedik pozícióba, míg a Seregélyesnek be kell érnie az ötödik hellyel.

Szabadegyháza – Seregélyes 2-1 (1-0)
Szabadegyháza, vezette: Magyar János.

Szabadegyháza: Nochta – Kiss P. (László), Zámbó (Somogyi), Vida, Horváth G. (Billig), Vizi, Farkas N., Hamburger, Tiber (Horváth T.), Gódány (Berényi), Rauf.
Seregélyes: Závotka – Helbig, Druzsin, Miklós (Szurovcsják R.), Szurovcsják L. (Rapai), Kű, Pintér (Princz), Benczik, Györe, Rácz (Pálesz), Ihász (Penzer).

Gól: Farkas N. (6.), Vida (80.) illetve: Benczik (85.)

A Seregélyes felnőtt csapata jelentőset lépett előre a 2016/2017-es szezonban

A Seregélyes ifi csapata ellenben remekelt Szabadegyházán, és 6-1-re győzni tudott. A bajnoki címet korábban elhódító csapat góljait Rapai, Kovács N. (2), Molnár M. (2) és Pintér szerezték, míg a hazaiak becsületgólját Csuri lőtte.

Szabadegyháza U19 – Seregélyes U19 1-6 (0-1)
Gól: Csuri  illetve: Rapai, Kovács N. (2), Molnár M. (2), Pintér