Potyogtak a gólok a szombati meccseken

Átlagosan több mint 7 találat született a párosításonként a nyitónapon.

Megye I. Felnőtt, 1. forduló

Lajoskomáromban kezdődött meg a megyei első osztályú pontvadászat. Gólnélküli első félidőt követően Berta révén vezetést szereztek a hazaiak a fordulás után. A 63. percben Vagyóczki büntetőből egyenlített, három perccel később pedig Luczek találatával már a Sárbogárdnál volt az előny. Alig két perc múlva Gergye egyenlített, négy minutummal később Mayer góljával visszavette a vezetést a bogárdi csapat, amelyet már meg is tudott őrizni.

A késő délutáni mérkőzésen a bodajkiak két góllal jobbnak bizonyultak mint a tartalékos nyékiek.

2021. augusztus 21. szombat 14:00

Lajoskomárom – Sárbogárd 2-3 (0-0)
Gól: Berta (47.), Gergye (68.) illetve: Vagyóczki (63., 11-es), Luczek (66.), Mayer (72.)

2021. augusztus 21. szombat 17:00

Bodajk – Kápolnásnyék 3-1

Megye II. Észak Felnőtt, 1. forduló

A csoport mindkét szombati meccsén nyolcat számolt ellenfelére a hazai gárda. A csóriaknál Báles volt a legeredményesebb két találattal, míg a bicskeieknél Rigó és Molnár is duplázni tudott.

Csór – Pusztavám 8-3 (2-2)
Bicske II. – Pákozd 8-0 (3-0)

Megye II. Dél Felnőtt, 1. forduló

Délen egyedül Szabadegyházán pattogott a labda szombaton. A Két gyors gólváltást követően fertály óra múltán máris 2-2 volt az állás, ezután azonban beindult a lepsényi henger. Horváth Albert mesterhármassal járult hozzá csapata kiütéses sikeréhez.

Szabadegyháza – LMSK 3-9 (2-7)

Megye III. Dél Felnőtt, 1. forduló

A táciak kétszer is vezettek, mégis pont nélkül távoztak Baracskáról. A vendéglátók jó második félidei teljesítményüknek köszönhetően végül magabiztosan diadalmaskodtak. A Beloiannisz a legutóbbi szezonban az utolsó helyen végzett, így a dinnyésiek toronymagas favoritok voltak otthonukban, ám a helyiek alaposan meglepték ellenfelüket. Víg Alex egymaga háromszor köszönt be, végül kiütéssel győzött a Beloiannisz.

Baracska – Tác-Csősz 4-2 (2-2)
Beloiannisz – Dinnyés 7-2 (4-1)

Címlapfotó: Bicskei TC II. (Facebook)