Pontokat hullajtott a Martonvásár Sárbogárdon!

Meglepetésre nem tudtak nyerni a Sárbogárd otthonában Magyarék. A Sárbogárd játékosai két gólt szereztek a Martonvásár elleni mérkőzésen…

A négy legutóbbi mérkőzését zsinórban megnyerő Martonvásár ahhoz a Sárbogárdhoz látogatott, amely utoljára a második fordulóban szerzett pontot, akkor a Lajoskomáromot győzték le Deák Miklós tanítványai. Ennek fényében a Martonvásár volt az egyértelmű esélyes, ám az első játékrész kiegyenlített volt. A 33. percben meglepetésre a hazaiak jutottak előnyhöz, Laták 11-esből volt eredményes. A szünet előtt ismét egy sárbogárdi játékos szerzett gólt, ám nem éppen úgy, ahogyan azt tervezte. Magyar szöglete után menteni próbált Gráczer Bence, ám saját ketrecébe pofozta a bőrt. A szünetben így 1-1 volt az állás.

A folytatásban egyre többször pattogott a labda a Sárbogárd kapuja előtt. A Martonvásár igyekezett ráerőltetni akaratát a hazai csapatra, ám a zöld-fehérek mezőnyfölénye meddőnek bizonyult. A vendégek jó pár nagy helyzetet kidolgoztak, ám ezek kihasználatlanul maradtak, így megosztoztak a pontokon a csapatok.

Vasárnap a Martonvásár a Tordas ellen javíthat hazai pályán, míg a Sárbogárd Mezőfalván szerezhet újabb pontokat.

Forrás: Martonvásári SK Facebook & Sárbogárd SE Facebook

Sárbogárd – Martonvásár 1-1 (1-1)
Sárbogárd, vezette: Rózsa József

Sárbogárd: Nyári – Németh K. (Gráczer Bálint), Nagy Á., Hegedűs Gy., Gulyás-Kovács, Bezerédi (Krajcsovics), Gráczer G. (Rezicska), Laták, Gráczer Bence, Lajtos (Boros), Tóth Zs. Vezetőedző: Deák Miklós
Martonvásár: Végh – Hernádi, Vörös, Radics, Tokodi, Magyar B., Kovács D., Kővári F., Szilágyi R. (Cziklin), Cservenka, Kádár (Telek). Vezetőedző: Patkós Csaba

Gól: Laták (33.) illetve Gráczer Bence (44., öngól)