Nagykarácsony-LMSK: Benny Hill Show a volt a pályán!

Fejér megye, Fejér Megye II, Utánpótlás

A Nagykarácsony győzelmi kényszerrel lépett pályára a hétvégén a Lepsény ellen. A megye kettes összecsapás számos komikus jelenetet tartogatott.

Az LMSK tudósítója így fogalmazott:
“A kiesés elől menekülő Nagykarácsony otthonában léptünk pályára vasárnap. Tisztában voltunk vele, hogy ellenfelünk mindent meg fog tenni a győzelem érdekében, de ennek ellenére elhittük, hogy mi vagyunk a mérkőzés esélyesei. Ezzel nem is volt probléma, de az első 20 percben megmutattuk azt is, hogy hogyan kell kihagyni körülbelül 8 százszázalékos ziccert.

Ahogyan ez lenni szokott, a hazai csapat egy szerencsés góllal a semmiből megszerezte a vezetést a 24. percben,majd rá 10 percre egy véleményes büntető után megduplázta azt, 2-0. A 37.percben Horváth találatával szépíteni tudtunk, így egygólos hátrányból várhattuk a következő 45 percet.

A második félidőt inkább egy Benny Hill Show-hoz lehetne hasonlítani, mint futball meccshez a mi szemszögükből. Amit focipályán hibát és bénaságot el lehet követni, azt mi kegyesen megtettük a teljesen fellelkesült Nagykarácsonynak. Ők ezt megköszönve további két gólt rámoltak a hálónkba, 4-1-re alakítva a végeredményt.

Ha úgy fogalmazok, hogy ez nem a mi napunk volt, azt hiszem nem lövök nagyon fölé…”

Nagykarácsony – LMSK 4-1 (2-1)
Nagykarácsony, vezette: Kovács Tamás.

Nagykarácsony: Turi – Harasztia, Brogyányi, Wadoloswki (Jeney 29′), Tábi, Gál, Komáromi (Klics 88′), Oláh F., Szabó M., Felföldi, Rabijász. Vezetőedző: Mergl István
LMSK: Kovács Z. – Kovács I., Sütő L., Horváth L., Csizmadia, Bagó, Halász, Baráth, Dicső (Lázár 46′), Cziczinger, Zsiga (Iliás 80′)

Gól: Felföldi Zs. (24′, 52′), Szabó M. (34′), Rabijász (75′) illetve: Horváth A. (37′)

Az LMSK csapatainak további eredményei a lepsényi gólszerzőkkel:

Ráckeresztúr U19 – LMSK U19 2-17
Gól: Bagó (4), Kovács (4), Horváth (3), Baráth (2), László, Kovács J., Tóth V., Nagy

LMSK U16 – Csór U16 8-1
Gól: László (3),Berta (2),Tóth L.,Szipőcs,Rozmann

Sárszentágota öregfiúk – LMSK öregfiúk 3-6
Gól: Burján (3), Kalló (2), Sütő