Megye III: Döntetlenek napja Északon, kiütéssel nyert a DUFK délen!

Északon Dinnyésen, középen Sárszentmihályon, délen pedig Újvárosban játszottak hatpontos csúcsderbit.

Fejér Megye III. Észak Felnőtt, 13. forduló

A tabella első öt helyezettjének mindegyike döntetlent játszott. A vasárnap délben kezdődő meccsen a Tordas II. az Újbarok ellen vesztett értékes pontokat. Az éllovas Bicske II. háromgólos előnyt adott le Alcsútdobozon, míg a Velence II. érdekes körülményeket követően zsákmányolt 1 pontot Dinnyésen.

Fejér Megye III. Közép Felnőtt, 13. forduló

Az Iszkaszentgyörgy a 88. percben szerzett góllal verte a Sárszentmihályt, majd mindkét gárdától kiállítottak 1-1 játékost. A Söréd 11-et vágott a Csákberénynek, így megerősítette második helyét. A Kőszárhegy a Jenőt, a Videoton Baráti Kör a Sárkeresztest verte idegenben, így e két nyertes pontszámban beérte a jelenleg még harmadik Sárszentmihályt.

Fejér Megye III. Dél Felnőtt, 13. forduló

A listavezető Nagyvenyim négyet vágott Nagylókon, a DUFK pedig a négy gólt jegyző Rabijász vezérletével 7-1-es vélidő után 8-1-re verte a Zichyújfalut. Ugyancsak 8-1-re verte a Lajoskomárom II. az Alapot, ami vaskos meglepetésnek számít.

2019. március 16. szombat 16:00
DUFK – Zichyújfalu 8-1