Megye III: A Vajta 20, a Besnyő 8 gólt vágott

Zsinórban 15. alkalommal nyert a Sárszentmihály, rangadót játszottak Sárszentágotán.

Megyei III. osztály Észak Felnőtt 21. forduló

A Sárszentmihály a vártnál kisebb különbséggel, de nyert Csákváron és zsinórban 15. győzelmét aratta. Nyert a Sárkeresztes is, Bánfalvi triplával segítette sikerhez csapatát Újbarokon. A Kajászó vezetett, de végül csak döntetlent ért el Magyaralmáson, ám a Gyúró sem tudott nyerni a tordasi csapat ellen annak ellenére, hogy a duplázó Gál vezérletével kétgólos hátrányból fordított.

Megyei III. osztály Dél Felnőtt 23. forduló

Az éllovas Beloiannisz fontos három pontot gyűjtött be az Alap elleni rangadón, s ezzel hatalmas lépést tett a bajnoki cím felé. Bár az alapiak az első félidő derekán Kaszás révén előnybe kerültek, s a szünetig meg is őrizték azt, a második félidőben a duplázó Szántó vezérletével fordított a bajnokaspiráns. Ugyanezen a napon A lajoskomáromi és a baracskai csapat is minimális különbséggel győzte le aktuális ellenfelét.

Vasárnap a Sárszentágota háromszor is egyenlített a Velence ellen, ám a véghajrát jobban bírta a tóparti csapat és megerősítette második helyét. A Vajta gólfiesztát rendezett Dégen és lépéselőnybe került a dobogóét folytatott versenyfutásban. Csányi és Kovács már az első félidőben rúgott 4-4 gólt, míg Végh egymaga 7 alkalommal mattolta a kapust.

2022.04.23. 17:00
Lajoskomárom II. – Kulcs 3-2
Beloiannisz – Alap 5-1
Baracska – Cece 2-1

Sárszentágota – Velence 3-5
Dég – Vajta II. 0-20
Tác-Csősz – Besnyő 1-8
Rácalmás – Ráckeresztúr 1-7