Megye II: Megvan a Sárkeresztes és a Beloiannisz első győzelme

Az újoncok közül a Sárszentmihály eddig 100%-os mérleggel rendelkezik.

Megyei II. osztály Észak Felnőtt 2. forduló

Szombaton Sárszentmihály Tornyai 94. percben szerzett góljával győzte le otthonában a Bakonycsernyét, így két meccsen hat pontot gyűjtött az újonc.

Vasárnap két másik újonc csatáján a Mány II.-Csabdi szerzett vezetés, a végén mégis a Sárkeresztes örülhetett. A szintén újonc Velence minimális különbséggel, de kikapott Pátkán.

A Vál hátrányból nyert Fehérvárcsurgón. A felcsútiak rendkívül simán nyertek Fehérváron, Nagy Ákos triplával járult hozzá csapata sikeréhez. A címvédő Herceghalom a duplázó Kovács vezérletével már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát Pákozdon.

2022. augusztus 27. szombat 17:00
Bakonycsernye – Sárszentmihály 0-1 (0-0)

2022. augusztus 28. vasárnap 17:00
Fehérvárcsurgó – Vál 1-2 (1-0)
Etyek – Szár 1-1 (1-0)
Videoton Baráti Kör – Puskás Akadémia III. 1-6 (0-4)
Mány II.-Csabdi – Sárkeresztes 2-4 (1-1)
Pátka – Velence 2-1 (2-1)
Pákozd – Herceghalom 1-5 (0-4)

Megyei II. osztály Dél Felnőtt 2. forduló

A Kisláng ezúttal Seregélyesen nyert, Erdei duplával járult hozzá a sikerhez. Parádézott a Polgárdi, Tóth mesterhármassal járult hozzá a Nagykarácsony elleni győzelemhez.

Az Előszállás fél tucat gólt rámolt az LMSK hálójába, Felföldi egymaga háromszor köszönt be. A Mezőfalva rendkívül simán nyerte a szomszédvár rangadót a Baracs ellen.

A Káloz és az Adony megosztozott a pontokon. Így tett a Szabadbattyán és az Aba is, utóbbi mérkőzésen négy gól mellett két piros lap is bekerült a jegyzőkönyvbe, így a csapatok az első félidő hajrájától egyaránt 10-10 emberrel küzdöttek.

Megszerezte első győzelmét az újonc Beloiannisz, amely a Nagyvenyim otthonában hátrányból diadalmaskodott.

Előszállás – LMSK 6-1 (4-1)
Káloz – Adony 2-2 (1-1)
Mezőfalva – Baracs 2-0 (1-0)
Nagyvenyim – Beloiannisz 1-2 (1-0)
Polgárdi – Nagykarácsony 4-0 (2-0)
Seregélyes – Kisláng 1-3 (0-0)
Szabadbattyán – Aba Sárvíz 2-2 (2-1)