Megye II: Előzött a Kápolnásnyék, botlott a Káloz

A Mány és a Vajta megerősítette vezető pozícióját.

Fejér Megye II. Észak, 13. forduló

A mányiaknak nem remegett meg a lába a Felcsút ellen, már a 8. percben két góllal vezetett a listavezető, végül 6-0 lett a vége. A Kápolnásnyék fél tucatot vágott a Szabadbattyánnak, Ribi, Pigler és Varga is duplázott. A Vál Zágoni Róbert klasszikus mesterhármasával már három góllal vezetett a Bakonycsernye ellen, végül a csernyeiek egyenlíteni tudtak az utolsó 21 perc alatt, de így is visszacsúsztak a harmadik helyre.

2019. november 10. vasárnap 13:30
Bicske II. – Szár 2-2 (1-1)
Vál – Bakonycsernye 3-3 (1-0)
Fehérvárcsurgó – Pátka 5-0 (4-0)
Velence II. – Herceghalom 1-6 (1-3)
Csór – Pusztavám 5-1 (2-1)
Mány – Puskás Akadémia FC III. 6-0 (5-0)
Kápolnásnyék – Szabadbattyán 6-1 (2-0)
Kiállítva: Méreg (65.)

Fejér Megye II. Dél, 13. forduló

A Vajta szombaton gálázott a sereghajtó Seregélyes ellen, Horváth Ádám 5-ször mattolta a meccs végén piros kártyát begyűjtő Závotka Ervint.

Vasárnap az üldözők közül a Baracs 3 góllal jobbnak bizonyult a Nagykarácsonynál, a Káloz azonban botlott a Sárbogárd II. ellen. Dunaújvárosban a 8 gól mellett 3 piros lap is bekerült a jegyzőkönyvbe, míg Abán 9 gól mellett két kiállítás is történt.

2019. november 9. szombat 13:30
Vajta – Seregélyes 9-0 (4-0)
Kiállítva: Závotka (83.)

Káloz – Sárbogárd II. 1-1 (1-0)
Pusztaszabolcs-Iváncsa II. – LMSK 2-4 (0-2)
Baracs – Nagykarácsony 4-1 (2-09
DUFK – Adony 4-4 (3-2)
Kiállítva: Cséplő (61.), Markovics (74.) illetve: Hegedűs (74.)