Megye I: 10 gól esett Mányon és Sárbogárdon is

Fejér megye, Fejér Megye I

Valósággal potyogtak a gólok.

Fejér Megye I. Felőtt, 6. forduló:

Szombaton a Sárosd nagyon elpáholta az Enyinget. Egy öngól nyitotta a találatok sorát, az első félidő végére eldőlt a pontok sorsa. A második játékrészben két 17 esztendős tehetség, Kű és Kaltenekker is betalált.

2020. szeptember 19. szombat 16:00
Sárosd – Enying 8-0 (4-0)
Gól: Szalai K. (8., öngól), Szalai P. (17.), Kovács (42.), Takács (44.), Szekeres (55.), Kargl (67.), Kű (71.), Kaltenekker (80.)

Vasárnap Mányon a Főnix egy 18 és egy 16 esztendős fiatalember góljával két gólra elhúzott az első félidőben, ám a második játékrészben 0-3 után 3-3-ra módosult az állás. Ezt követően összekapta magát Pavlik József csapata és begyűjtötte a három pontot a 10 gólt hozó találkozón.

2020. szeptember 20. vasárnap 16:00
Mány – Főnix FC 4-6 (0-2)
Gól: Veress (57., 91.), Radovics (60., 61.) illetve: Molnár (10.), Jófejű (38.), Adorján (55., 63.), Zoboki (78.), Patkós (78.)

A Tordas 2 perc után vezetett a DUFK ellen, ám hamar fordult a kocka, fertály óra játék után már az újvárosiaknál volt az előny. Korolovszky Gábor csapata megrázta magát, s a szünetre 5-2-re fordított, eldöntve a meccset. A tordasiak részéről Csányi és Pongrácz is mesterhármast jegyzett.

DUFK – Tordas 2-8 (2-5)
Gól: Szabó (8.), Pintér (15.) illetve: Csányi (2., 29., 81.), Pongrácz (19., 30., 74.), Király (22., 68.)

Az Ercsi játékosa, Reciheld Alex mindkét félidőben szerzett egy-egy gólt a Lajoskomárom otthonában, s mivel más rajta kívül nem talált be, a zöld-fehéreké lett a győzelem.

Lajoskomárom – Ercsi 0-2 (0-1)
Gól: Reicheld (38., 66.)

A Kápolnásnyék az ifjú Pigler és Ódor találataival fél óra alatt kétgólos előnyre tett szert, de Juhász gondoskodott az izgalmakról, így minimális különbésggel mehettek szünetre a csapatok. A második 45 perc során az eredmény nem változott, az újonc szezonbeli második sikerét ünnepelhette.

Kisláng – Kápolnásnyék 1-2 (1-2)
Gól: Juhász (34.) illetve: Pigler (15.), Ódor (28.)

A Mór-Bodajkés az Ikarus-Maroshegy – Sárbogárd találkozót későbbi időpontban rendezik meg.