Megállíthatatlan a Tordas II: Hetet vágtak Vidáék!

Újabb fényes győzelmet aratott Tordas Megye III-as csapata. Vida Zoltán hat perc alatt jegyzett mesterhármast.

Hibátlanul teljesít eddig az egy éve alapított Tordas II. a Megye III-as Észak csoportban. Az előző három találkozójának mindegyikét megnyerte Herczku István csapata, amely ráadásul igen impozáns gólarányt tudott felmutatni ez idő alatt, hiszen 18 rúgott gól ellenében 6-ot kapott. A Lovasberény koránt sem rajtolt ilyen jól, szerzett pont nélkül, az esélytelenek nyugalmával várta a meccset.

A találkozó 12. percében már meg is zördült a háló, Márkus révén előnybe került a Tordas II. Juhász öt perccel a szünet előtt ugyan egyenlített, ám Márkus ismét betalált, így tordasi előnnyel vonultak szünetre a csapatok.

A folytatásban Szmok növelte kettőre a Todas II. előnyét, ám Koncz válasza után már 3-2 volt az állás. A gólváltást Vida Zoltán percei követték. A tordasiak 7-es számú játékosa a 73., a 75. és a 79. percben is beköszönt, klasszikus mesterhármasával el is dőlt a pontok sorsa. A végén még Szmok tette fel a pontot az i-re, így alakult ki a 7-2-es végeredmény.

A Tordas II. zsinórban negyedszer nyert - fotó: Tordas SE
A Tordas II. zsinórban negyedszer nyert – fotó: Tordas SE

Ha a Tordas II. Vértesacsán is nyerni tud a hétvégén, mindenki komoly bajnokesélyesként számolhat Szmokékkal. A Lovasberény számára pedig remek lehetőség nyílik a pontszerzésre az újonc Herceghalom ellen hazai környezetben.

Tordas II. – Lovasberény 7-2 (2-1)
Tordas, vezette: Szabó Antal

Tordas II: Csizmazia – Farkas Ö. (Pántya), Varga L., Vida Z., Sinka (Sztyéhlik), Szalay (Szmok), Márkus, Kóti, Fischer, Sponga (Horváth T.), Molnár Cs. Vezetőedző: Herczku István
Lovasberény: Paudics G. – Schaffer, Juhász M., Kádár, Kiss V. (Koncz), Paudics P., Hollósi, Kiss M., Südi (Mohl), Rubint, Tiringer.

Gól: Márkus (12., 44.), Szmok (51., 89.), Vida Z. (73., 75., 79.) illetve: Juhász M. (40.), Koncz (65.)