Főnix FC-Baracska – Ikarus-Maroshegy 2-2 (1-1), 11-esekkel: 4-2
Gól: Csiba (14.), Tanárki (56.) illetve: Varga F. (25.), Victor (59.)

Gól: Kosztolányi (10.), Bognár (42., 78.) illetve: Vida (44.)

Mezőfalva – Enying 2-2 (2-1), 11-esekkel: 3-4
Gól: Bakos (10.), Németh L. (21.) illetve: Nyikos (31.), Kajtár (90.)

Gól: Holentoner (11.) illetve: Bezerédi (4., 35., 56.), Majláth (18., 74.)

Martonvásár – Tordas 1-0 (0-0)
Gól: Juhász (70.)

A Martonvásár tudósítója így írt:

“Rányomta a bélyegét a tempóra, egyik csapat sem vállalt felesleges kockázatot, igazán nagy helyzet Király előtt adódott az első félidő vége előtt, de a labda a lövés után a felső lécet érintve hagyta el a játékteret.
A második játékrészre Szeidl helyett Süle és Hernádi helyett Juhász lépett pályára.

A Tordas kezdett aktívabban de ez néhány perc után alábbhagyott, egészen a 70. percig jóformán mezőnyjáték folyt, ekkor “Sefi” szögletét Juhász fejelte zavartalanul a vendég kapuba, 1-0. Innentől felpörögtek a csapatok, nagy lett a tempó nem kímélték egymást a játékosok, a 76. percben Kővári és Versits talált egymásra, mindkettő pirosat kapott.

Paprikás lett a hangulat, elkezdték egymást “aprítani” a csapatok, röpködtek a lapok is, a vendégeknek 5 sárga és 1 piros jutott, míg a mieinknek 2 sárga és 1 piros volt a “jutalma”, a 93 percig már gól nem esett, így továbbjutottunk a Magyar Kupában. Gratulálunk játékosainknak, a nagy melegben nem volt egyszerű behúzni ezt a meccset, szép volt fiúk!”

Forrás és fotó: Martonvásár Sport-foci (Facebook)