Magabiztosan verte az Ercsi az Ikarust

Fejér megye, Fejér Megye I

A kihagyott 11-es ellenére begyűjtötték a három pontot a Sasok.

Az Ercsi tudósítója így fogalmazott:

“Ez egész mérkőzésen jobb volt az Ercsi, mezőnyben sokkal jobban járatta a labdát, szép támadásokat vezetett. Az 5. percben egy jogosan megítélt büntető maradt ki az Ercsi részéről, de a 10. percben egy beadást Kondreska csúsztatott a kapuba, 1-0 az Ercsinek.

A következő gólra egészen a második félidő hajrájáig kellett várni. A 86. percben Bognár beadását a csereként pályára lépő Jerzsabek értékesítette, 2-0 az Ercsinek.

Ilyen arányban is teljesen megérdemelt győzelmet aratott az Ercsi Kinizsi.

A két kapus remekül teljesített az összecsapáson. Az Ikarus kapusa, Skultéti kettő nagy védést is bemutatott a mérkőzés vége felé, míg Schön, az Ercsi kapusa több biztos védéssel segítette a csapatot.