Klein Márk triplájával megvan a Bodajk első győzelme!

A 17 éves tehetség klasszikus mesterhármasára nem volt válasza az enyingieknek.

A Mórról igazolt Klein Márk egymaga döntötte el az Enying elleni mérkőzést. A 17 esztendős támadó az előző szezonban a Mór II. megyei másodosztályú csapatánál rendszeres játéklehetőséghez jutott, s 15 alkalommal a Megye I-es csapatnál is szóhoz jutott bajnoki mérkőzéseken.

A 2019/2020-as szezont a Bodajk csapatánál kezdte meg Klein Márk, aki mindannyiszor a kezdőcsapat tagja volt. Nem volt kivétel az Enying elleni találkozó sem, melyen már a 7. percben betalált az ifjú titán. A félidő derekán kettőre növelte csapata előnyét Klein, 2-0 volt a szünetben az állás.

A második játékrészbe sokáig nem született gól, mígnem a 69. percben Klein Márk megszerezte önmaga és csapata harmadik gólját is, s mivel a hátralévő időben gól már nem született, a Bodajk 3-0-ás sikerrel szerezte meg első Megye I-es győzelmét a szezonban.

Az Enying öt forduló után továbbra is pont nélkül áll a tabella végén, s bár sokan nagy reményeket fűztek a csapat szerepléséhez az új idényben, egyelőre még várat magára, hogy az enyingiek pontokkal bizonyítsanak.

Bodajk – Enying 3-0 (2-0)
Bodajk, vezette: Kovács Róbert

Bodajk: Csikesz – Orosz, Bregócs (Gergő 46.), Kovács J., Tetzl, Molnár T. (Nagy F. 59.), Kovács T. D. (Bélik 75.), Dreska (Prill 70.), kővári, Klein M., Gulyás (Joó 59.).
Enying: Benedeczky – Kaló, Kiss Gy., NAgy L., Szalai, Szőke (Kovács 65.), Halász, Kajtár, Nyikos, Varga Á. (Molnár 76.), Keszler.

Gól: Klein M. (7., 26., 69.)