Kihirdették a Fair Play-verseny végeredményét

Fejér megye, Fejér Megye I, Fejér Megye II, Fejér Megye III
Twitter
Visit Us
Follow Me

A móriak és a pákozdiak is négy kiírásban értek oda dobogós helyre.

Megtekinthető a Fejér Vármegyei Igazgatóság weboldalán, hogy milyen helyen végeztek a csapatok az egyes bajnokságokban a Fair Play-versenyben. Érdekesség, hogy a tavalyi évben a móriak és a pákozdiak csapatai hasonlóan jól szerepeltek ebben a tekintetben.

Jó látni, hogy a listán vegyes a kép, vannak remek helyezést elérő csapatok az élmezőnyből és az alsóházi együttesek közül is. Erre remek példa a vármegyei első osztályú felnőtt bajnokság, ahol a Főnix és a Mór a pontvadászatban is dobogós helyekért csatázott és a Fair Play listán is jól szerepelt. A Mezőfalva pedig annak ellenére, hogy ebben az idényben szerény teljesítményt nyújtott, nem durvasággal igyekezett kompenzálni.

Így szerepeltek a felnőtt férfi csapatok ebben az idényben a Fair Play rangsorban:

Vármegyei I.

  1. Főnix
  2. Mezőfalva
  3. Mór

Vármegyei II. Észak

  1. Mór II.
  2. Pátka
  3. Etyek

Vármegyei II. Dél

  1. Baracs
  2. Nagyvenyim
  3. Polgárdi

Vármegyei III. Észak

  1. Lovasberény
  2. Mány II.-Csabdi
  3. Csókakő

Vármegyei III. Dél

  1. Sárbogárd
  2. Tác-Csősz
  3. Cece

Vármegyei III. Kelet

  1. Pázmánd-Kápolnásnyék
  2. Tordas-Gyúró
  3. Zichyújfalu

Nyitókép: Pixabay

Twitter
Visit Us
Follow Me

Vélemény, hozzászólás?